„The Legal 500“ įvertino „ECOVIS ProventusLaw“ kaip vieną iš lyderiaujančių advokatų kontorų

Vienas didžiausių tarptautinių teisinių žinynų „The Legal 500“ paskelbė naujausius advokatų kontorų reitingus. Advokatų kontora „ECOVIS ProventusLaw“ buvo įvertinta kaip viena iš geriausių darbo, Fintech, TMT, bankininkystės, finansų ir kapitalo rinkų, nekilnojamojo turto ir statybų, ginčų sprendimo teisės srityse. Šiose praktikos srityse „ECOVIS ProventusLaw“ dirba jau daugelį metų ir didžiuojasi patyrusia bei patikima profesionalų komanda, galinčia spręsti pačius sudėtingiausius klientų klausimus.

„The Legal 500“ reitingų autoriai kasmet kalbina tūkstančius viso pasaulio teisininkų, jų klientus ir konkurentus. Tyrime analizuojami ir vertinami advokatų kontorų pasiekimai. Tarptautinio teisinio žinyno pateikiami reitingai padeda klientams lengvai rasti daugiau nei šimte valstybių konkrečioje teisės srityje dirbančias geriausias advokatų kontoras.

Šiemet „The Legal 500“ paskelbti atsiliepimai rodo, kad klientai yra patenkinti darbu su „ECOVIS ProventusLaw“. Štai ką jie sako:

Darbo teisės praktikos sritis: „ECOVIS ProventusLaw“ daugelį metų praktikuojasi darbo teisės srityje, todėl nekyla abejonių, kad komanda yra tikrai profesionali ir turinti daug žinių. Mes rekomenduotume „ECOVIS ProventusLaw“ kaip labai stiprią advokatų kontorą, atstovaujančią klientams ginčuose dėl darbo santykių, galinčią padėti vertinant riziką ir galimybes pasikeitus įstatymams, teikiant strategines įdarbinimo konsultacijas įmonių vadovybei, taip pat užtikrinant, kad visa personalo politika atitinka Lietuvos įstatymus ir darbuotojų interesus.”

TMT praktikos sritis: „Tiek Loreta Andziulytė, tiek Inga Karulaitytė-Kvainauskienė puikiai supranta verslą ir turi didelę patirtį konsultuojant bankinių operacijų licencijavimo, finansinių paslaugų visoje ES teikimo, komercinių, reguliavimo ir investavimo ginčų klausimais. Mums malonu dirbti su „ECOVIS ProventusLaw“ teisininkais sprendžiant įvairių sričių klausimus, todėl galime patvirtinti, kad jų žinios, patirtis ir, visų svarbiausia, pagarba klientui, atvirumas mūsų pasiūlymams ir įvairiapusė pagalba įkvepia pasitikėti ir nuolat su jais bendradarbiauti.”

Bankininkystės, finansų ir kapitalo rinkų praktikos sritis: „Mums buvo suteiktos išsamios ir profesionalios konsultacijos, paaiškinta tai, kas kėlė klausimų. Mes nedvejodami rekomenduotume „ECOVIS ProventusLaw“ visiems, ieškantiems visapusiškos teisinės pagalbos mokėjimo paslaugų teikėjų licencijavimo ir atitikties klausimais.“

Nekilnojamojo turto ir statybų praktikos sritis: „ECOVIS ProventusLaw“ yra profesionalūs ir patyrę nekilnojamojo turto bei statybų teisės srityje, dėl to ilgą laiką su jai bendradarbiaujame. Šią advokatų kontorą pasirinkome dėl jų galimybės nekilnojamojo turto vystytojams teikti plataus spektro paslaugas, pradedant statybų leidimais ir baigiant nekilnojamojo turto projektų finansavimu. Esame tikri, kad visos suteikiamos paslaugos bus aukščiausios kokybės.”

Ginčų sprendimo praktikos sritis: „Aš pasirinkau „ECOVIS ProventusLaw“, nes jos teisininkai visada pasirengę padėti ir pasiūlyti praktinius kylančių iššūkių sprendimus. Komanda yra plačių pažiūrų, puikiai bendraujanti. Be to, „ECOVIS ProventusLaw“ pagrindinis tikslas yra kiekvienoje situacijoje pasiekti geriausią rezultatą, o kiekvienas šios advokatų kontoros teisininkas yra įgudęs derybininkas. Mano manymu, tokia kombinacija rodo, kad „ECOVIS ProventusLaw“ iš tikrųjų rūpinasi klientų poreikiais ir stengiasi apginti jų teises bei interesus.”

Susisiekti