Darbo teisė. Naujo darbo kodekso įgyvendinimas, darbo sutartys ir ginčai

ECOVIS ProventusLaw advokatai nuolat bendradarbiaudami su savo klientais sprendžia ir kasdienius jų veiklos klausimus, kurie aktualūs kiekvienam verslui nepriklausomai nuo jo veiklos sektoriaus ar specifikos.

ECOVIS ProventusLaw advokatų kontora teikia pagalbą nuo sutarčių rengimo, užsieniečių įdarbinimo iki sudėtingų situacijų valdymo sprendžiant nesąžiningo konkuravimo klausimus ar ginčus. Specialistai turi sukaupę svarios patirties darbdaviui nutraukiant sutartį su įmonės vadovu bei parengiant maksimaliai akcininkų interesų apsaugą užtikrinančių įmonės vadovo įgaliojimų ribojimo strategiją, jo skatinimo ir motyvavimo schemas.

Prestižinios teisės žinynas „Legal 500“ 2017-2019 m. įvertino ECOVIS ProventusLaw kaip vieną iš geriausių advokatų kontorų darbo teisės srityje, konsultuojančių tiek Lietuvos, tiek užsienio kompanijas. Kontoros dėmesys klientų poreikiams ir darbo teisės ekspertinės žinios leidžia ECOVIS ProventusLaw teikti efektyviausius sprendimus darbo teisės klausimais.

Esant poreikiui teisininkai pasitelkia ECOVIS tinklo partnerių, veikiančių per 60 pasaulio šalių, pagalbą, ypač jei darbo teisės klausimai peržengia vienos valstybės ribas.

Ecovis Proventuslaw siūloma patirtis apima

Loreta Andziulytė

Partnerė, advokatė, CIPP/E.

Grupės vadovas