Mokesčių teisė ir konsultacijos. Mokestiniai ginčai, atstovavimas ginčų komisijoje, teisme. Apskaitai r PVM grąžinimas

ECOVIS ProventusLaw yra tarptautinės ECOVIS grupės, vienijančios teisininkus, mokesčių konsultantus ir auditorius daugiau nei 50 pasaulio šalių narys. Todėl kontoros teikiama pagalba mokesčių srityje apjungia puikų vietos situacijos išmanymą su unikalia visų pasaulinės ECOVIS bendruomenės ekspertų patirtį. Toks derinys leidžia suteikti profesionalias ir šiuolaikinius klientų poreikius atitinkančias mokesčių konsultacijas bei mokesčių planavimą ne vien tik Lietuvoje, bet ir kiekvienoje šalyje, kur yra ECOVIS biuras.

ECOVIS ProventusLaw advokatų kontora teikia pagalbą steigiant įmonės, registruojant įmones PVM mokėtojais Lietuvoje ir Europos sąjungoje, steigiant nuolatines buveines, gražinant PVM, atstovaujant mokestiniuose ginčuose, pataria darbo jėgos apmokestinimo ir darbuotojų skatinimo priemonių mokestiniais klausimais, konsultuoja dėl mokesčių planavimo.

Turėdama biurus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, tarptautinė ECOVIS grupė Baltijos šalyse teikia integruotas mokesčių konsultacijas, audito ir apskaitos paslaugas visose trijose Baltijos šalyse.

ECOVIS ProventusLaw komanda turi patirties mokesčių teisės klausimais konsultuojant tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse registruotus juridinius asmenis.

ECOVIS ProventusLaw siūloma patirtis apima

Kęstutis Kvainauskas

Partneris, advokatas.

Kontaktinis asmuo