Law firm in Lithuania

Lobisto paslaugos. Rinkos reguliavimas ir santykiai su valstybės institucijomis. Teisės aktų rengimas

ECOVIS ProventusLaw advokatų kontoros specialistai turi didelę kompetenciją dirbant su griežtai reguliuojamais sektoriais, tokiais kaips finansų rinka, telekomunikacijos, azartiniai lošimai.

Kontora atstovauja klientus santykiuose su Lietuvos banku, Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT), Valstybine lošimų priežiūros tarnyba (VLPT) ir kitomis valstybės institucijomis.

Puikiai suprantame, jog siekiant verslo tikslų ne visada pakanka teisinių sprendimų paremtų esamu reguliavimu, todėl konsultuojame ir padedame teisinio reguliavimo keitimo klausimais. Intensyviai bendradarbiaujame su organizuotomis verslo struktūromis, atstovaudami verslo subjektų interesus.

ECOVIS ProventusLaw siūloma patirtis apima

Lobistinė veikla

ECOVIS ProventusLaw advokatų kontoroje veikia registruotas lobistas, įstatymų nustatyta tvarka galintis oficialiai atstovauti savo klientus, siekiančius įstatymų ar kitų teisės aktų priėmimo ir (ar) pakeitimo. Lobisto paslaugos teikiamos Seime, Vyriausybėje, valstybės valdymo bei savivaldos institucijose, taip pat santykiuose su politinėmis partijomis. ECOVIS ProventusLaw advokatų kontoros advokatai padeda parengti reikalingus teisės aktus, užtikrinti efektyvų jų pritaikymą naujiems verslo modeliams.

Verslo asociacijų interesų atstovavimas

ECOVIS ProventusLaw advokatų kontora teikia teisės aktų rengimo, lobistines ir atstovavimo paslaugas verslo asociacijoms, atstovaujančioms savo narių verslo interesus.

Loreta Andziulytė

Partnerė, advokatė, CIPP/E.

Kontaktinis asmuo