Duomenų apsauga

Naujienos

ESTT: Norint įdiegti slapukus interneto vartotojai sutikimą turi duoti aktyviais veiksmais

ES Teisingumo Teismas nusprendė, kad sutikimas, kurį turi duoti interneto svetainės naudotojas tam, kad būtų galima įdiegti ir naudoti slapukus jo įrenginyje, negalioja, jeigu jis duotas naudojant iš anksto pažymėtą žymimąjį

Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos atnaujinta informacija dėl tiesioginės rinkodaros elektroniniais kanalais

2018-08-01 Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija atnaujino informaciją apie asmens duomenų tvarkymą  tiesioginės rinkodaros tikslu ir paskelbė gaires, kaip turi būti vykdomas tokių asmens duomenų tvarkymas, kokias teises turi duomenų subjektas.

Facebook Linkedin mail twitter

dataprotection

Grupės vadovė

Loreta Andziulytė
Partnerė, advokatė
[email protected]
+370 5 212 40 84
Asmens duomenų apsaugos reforma
Pagrindiniai pokyčiai
Pagrindinės Duomenų apsaugos reformos gairės
Pasirengimas taikyti Reglamentą
Pagrindiniai žingsniai
Pagrindiniai žingsniai ir darbai, siekiant pasirengti naujajam Duomenų apsaugos reglamentui
Darbuotojų asmens duomenų apsauga
Pagrindiniai principai
Asmens duomenų apsauga darbo santykiuose
Duomenų apsauga FinTech
Pagrindiniai aspektai
Asmens duomenų apsauga FinTech įmonėse
Duomenų apsaugos pareigūnas
Kas tai?
Duomenų apsaugos pareigūno esmė ir reikalavimai

LAIMĖJIMAI ir PATIRTIS

Visi teisės klausimai tampa išsprendžiami
Mūsų bendradarbiavimo patirtis parodė, kad dirbant kartu su šia profesionalia ir atsidavusia komanda visi finansiniai ar korporatyvinės teisės klausimai tampa išsprendžiami. Jų profesinės apie žinios finansinių paslaugų industriją bei vietinę rinką padeda mums dirbant visoje Europoje. Drąsiai ir neabejojant rekomenduotumėme ECOVIS ProventusLaw kaip stiprią bei patikimą teisinę įmonę, ypatingai – spendžiant bet kokius klausimus, susijusius su reguliavimo institucijomis Lietuvoje, bei, kaip jungiančiąją grandį su tarptautinėmis finansinių paslaugų kompanijomis visoje Europoje.

Oliver Bellenhaus

„Wirecard Bank“ vykdantysis viceprezidentas privačiai ir įmonių bankininkystei

ECOVIS ProventusLaw neapsiriboja atsakymais į užduotus klausimus
ECOVIS ProventusLaw neapsiriboja atsakymais į užduotus klausimus. Jie visuomet aiškinasi verslo problemą, kurią perpranta akimirksniu – tuomet puikiai supranti apčiuopiamą specializacijos mūsų sektoriuje vertę. O kai pasiūlytas sprendimas įžvalgus ne tik iš verslo teisės perspektyvos, bet ir dinamiškos technologijų rinkos kontekste – nekyla klausimų – jiems bus ir sekantis tavo skambutis.

Ignas Rubežius

MailerLite įkūrėjas ir vadovas

Mes pasitikime Ecovis ProventusLaw beveik dešimtmetį
Pasitikime ECOVIS ProventusLaw beveik dešimtmetį. Jie mūsų strateginis partneris tiek tuomet, kai sprendžiame komercinius klausimus su pasaulio technologijų lyderiais, planuojame plėtrą užsienio šalyse, tiek tuomet, kai kyla kasdieniai vartotojų teisių, įmonės valdymo ir darbo santykių klausimai. Kas kartą įsitikiname, kad ši komanda puikiai supranta technologijų sektorių, o jų sukuriama vertė – peržengia teisės ribas.

Gintaras Kručkas

UAB ,,Mobiliųjų telefonų techninis centras“ direktorius

Visada kai reikia
Visada laiku. Visada užtikrintai. Visada profesionaliai – būtent taip dirba ši komanda tiek su mumis, tiek tuomet, kai sprendžiami klausimai su mūsų veiklą reguliuojančiomis institucijomis.

Mindaugas Rizgelis

UAB „Alternative payments“ direktorius

Galima pasitikėti
Pasitikime ECOVIS ProventusLaw komanda, nes žinome, kad mūsų verslą išmano ne prasčiau už mus. Laimėjimai teismo salėje ir prie mūsų verslo sėkmės prisidėję strateginiai teisiniai patarimai yra tai, kodėl jais pasitikime jau eilę metų.

Vidmantas Pelėda

UAB „Transekspedicija“ įkūrėjas ir vadovas

Paverčia problemas į sprendimus
Džiaugiamės turėdami partnerius, kurie padeda rasti kelią iš painių teisės aktų labirintų ir problemas paversti mus tenkinančiais sprendimais.

Rasa Pajaujytė

Lietuvos auditorių rūmų direktorė

ECOVIS ProventusLaw – among the best law firms in Lithuania in “Legal 500” ranking
Attorneys at law ECOVIS ProventusLaw Kęstutis Kvainauskas, Loreta Andziulytė and Inga Karulaitytė-Kvainauskienė are ‘strong in litigation’. Distinguishing law firms working in the field of TMT law, it is emphasized that Telecoms, IT and data protection expert Loreta Andziulytė has ‘expertise in regulatory affairs’ and Inga Karulaitytė-Kvainauskienė is an excellent expert on media and advertising issues. In the list of the best law firms in the field of employment it is noted that practice head Loreta Andziulytė is ‘an expert’ and ‘very good’ senior associate Brigida Sorokina is also recommended.

Legal 500

Duomenų apsaugos komanda

Grupės vadovė, advokatė
Vyresnioji teisininkė
Vyresnioji teisininkė