Nekilnojamojo turto ir statybos teisė. NT sandoriai ir nelegalių statybų įteisinimas

ECOVIS ProventusLaw advokatų kontora konsultuoja komercinio ir gyvenamojo nekilnojamojo turto įsigijimo, vystymo ir statybos proceso reglamentavimo klausimais. Tai viena svarbiausių kontoros praktikos sričių, pažymėtų reikšmingais pasiekimais ir darbais, kuriais didžiuojamės.

Didžiausią pridėtinę vertę klientams kuriame nekilnojamojo turto vystymo procese dėl mūsų sukauptos patirties. Kontoros teisininkai yra padėję pasiekti esminius susitarimus ir įvykdyti sandorius derinant generalinio rangovo ir subrangovų sutartis stambių nekilnojamojo turto projektų vystymui, įtesinti stambius nekilnojamojo turto objektus bei apginant klientų interesus teisme ir arbitraže. ECOVIS ProventusLaw konsultuoja teritorijų planavimo, statinių projektavimo ir statybos proceso nuo statybą leidžiančių dokumentų (statybos leidimų) išdavimo iki statybos užbaigimo (pripažinimo tinkamu naudoti). Kontoros teisininkai konsultuoja dėl reikalavimų, susijusių su statybos ir projektavimo sutartimis ir su šių sutarčių vykdymo metu susijusiais mokėjimų klausimais.

Kęstutis Kvainauskas

Šios teisės praktikos vadovas

Kęstutis Kvainauskas

Partneris, advokatas

Ecovis Proventuslaw siūloma patirtis apima:

Advokatai atstovauja klientus nekilnojamojo turto pardavimo ir įsigijimo procese, rengia preliminariąsias, rezervacijos, pirkimo-pardavimo, naudojimosi nekilnojamuoju daiktu tvarkos nustatymo sutartis, nekilnojamojo turto nuomos sutartis ir kitus susitarimus, atstovauja derybose, atliekant notarinius veiksmus ir registruojant nuosavybę LR Nekilnojamojo turto registre.

ECOVIS ProventusLaw advokatų kontora rengia statybos rangos, subrangos ir specializuotų darbų atlikimo sutartis ir derintis dėl jų, taip pat atstovauja klientus sutarčių vykdymo procese.

ECOVIS ProventusLaw advokatų kontora atstovauja klientų interesus jiems siekiant įgyti statybos leidimus, tikrinant šių dokumentų teisėtumą bei jų ginčijimo procesuose. Kontoros advokatai atstovauja klientus savivaldybėse, Valstybinėje teritorijų planavimo ir statybos inspekcijoje bei administraciniuose teismuose, kuriuose vyksta ginčai dėl teritorijų planavimo ir statybą leidžiančių dokumentų.

ECOVIS ProventusLaw atstovauja klientus civilinėse bylose teisme ir vėlesniame nelegalios statybos padarinių šalinimo procese dėl nelegaliai pastatytų statinių statybos. Sukaupta patirtis ir statybų techninio reglamentavimo bei teisės išmanymas leidžia užtikrinti, kad prieštaraujant galiojantiems teisės aktams pastatyti statiniai būtų įteisinti atliekant minimalius pertvarkymus, jų negriaunat ir taip užtikrinant minimalias kliento išlaidas statinių įteisinimui.

Sėkmės istorijos

Naujienos