Apie mus

Tarptautinė ECOVIS konsultacinė grupė Lietuvoje

ECOVIS ProventusLaw yra tarptautinės ECOVIS grupės dalis Lietuvoje. ECOVIS biurai yra 80 pasaulio šalių - Europoje ir pagrindiniuose pasaulio centruose

Puikus vietos situacijos išmanymas ir tarptautinė patirtis

Puikus vietos situacijos išmanymas ir tarptautinės ECOVIS grupės profesionalų patirtis išskiria ECOVIS nuo kitų teisinių paslaugų teikėjų ir advokatų Lietuvoje

Visos teisinės, mokesčių ir verslo konsultacijos iš vienų rankų

Visos teisinės, mokesčių, įmonių ir verslo konsultacinės paslaugos iš vienų rankų visoje Euopoje ir pagrindiniuose pasaulio ekonominiuose centruose

Tarptautinė advokatų, auditorių ir verslo konsultantų komanda

ECOVIS ProventusLaw teisininkai ir advokatai yra pripažinti savo sričių ekspertai, turintys didelę patirtį ir tarptautinius kvalifikaciją patvirtinančius sertifikatus

Apdovanojimai ir pripažinimas

Žinios yra mažavertės be patirties. Todėl didžiuojamės, kad kalbėdami su Jumis galime dalintis SAVO patirties pavyzdžiais.

ECOVIS Proventuslaw buvo įvertinta Chambers FinTech 2020 reitinge ir rekomenduota kaip viena iš FinTech srities lyderių. Ji buvo išskirta kaip gerai pasirengusi tvarkyti investicinių fondų reikalus bei teikti pagalbą finansų įstaigoms.

Legal500 ECOVIS ProventusLaw komanda yra tikrai profesionali ir turinti daug žinių darbo teisės srityje. Rekomenduotume juos kaip labai stiprią advokatų kontorą, atstovaujančią klientams darbo santykių ginčuose.

Inga Karulaitytė buvo pripažinta kaip ypač vertinama bankų ir finansų teisės ekspertė IFLR1000 2019, IFLR1000 2020 reitinguose.

Pasirinkdami advokatų kontorą, kuri mums padėtų viso licencijavimo proceso metu siekiant elektroninių pinigų įstaigos licencijos, nekilo abejonių, kad turėtume bendradarbiauti su ECOVIS.

Šios advokatų kontoros komandos stiprioji pusė yra tai, kad ji puikiai išmano nekilnojamojo turto ir statybų srities įstatymus, be to, ji nuolatos tobulina savo kompetencijas.

Loreta Andziulytė išsiskiria savo žiniomis telekomunikacijų, duomenų apsaugos, bankroto, restruktūrizavimo, įmonių valdymo ir finansinio reguliavimo reikaluose. Jos žinias atspindi tikslūs, kokybiški ir išsamūs dokumentai bei konsultacijos.

Ecovis ProventusLaw yra geriausiai žinoma Lietuvoje dėl savo patirties bankininkystės teisės srityje, kurioje ji reguliariai padeda vykdant su FinTech susijusius sandorius. Ši kontora labai greitai prie visko prisitaiko.

Atsiliepimai

ECOVIS ProventusLaw neapsiriboja atsakymais į užduotus klausimus. Jie visuomet aiškinasi verslo problemą, kurią perpranta akimirksniu – tuomet puikiai supranti apčiuopiamą specializacijos mūsų sektoriuje vertę. O kai pasiūlytas sprendimas įžvalgus ne tik iš verslo teisės perspektyvos, bet ir dinamiškos technologijų rinkos kontekste – nekyla klausimų – jiems bus ir sekantis tavo skambutis.

Ignas Rubežius

MailerLite įkūrėjas ir vadovas
Pasitikime ECOVIS ProventusLaw beveik dešimtmetį. Jie mūsų strateginis partneris tiek tuomet, kai sprendžiame komercinius klausimus su pasaulio technologijų lyderiais, planuojame plėtrą užsienio šalyse, tiek tuomet, kai kyla kasdieniai vartotojų teisių, įmonės valdymo ir darbo santykių klausimai. Kas kartą įsitikiname, kad ši komanda puikiai supranta technologijų sektorių, o jų sukuriama vertė – peržengia teisės ribas.

Gintaras Kručkas

UAB ,,Mobiliųjų telefonų techninis centras“ direktorius
Visada laiku. Visada užtikrintai. Visada profesionaliai – būtent taip dirba ši komanda tiek su mumis, tiek tuomet, kai sprendžiami klausimai su mūsų veiklą reguliuojančiomis institucijomis.

Mindaugas Rizgelis

UAB „Alternative payments“ direktorius
Džiaugiamės turėdami partnerius, kurie padeda rasti kelią iš painių teisės aktų labirintų ir problemas paversti mus tenkinančiais sprendimais.

Rasa Pajaujytė

Lietuvos auditorių rūmų direktorė
Attorneys at law ECOVIS ProventusLaw Kęstutis Kvainauskas, Loreta Andziulytė and Inga Karulaitytė-Kvainauskienė are ‘strong in litigation’. Distinguishing law firms working in the field of TMT law, it is emphasized that Telecoms, IT and data protection expert Loreta Andziulytė has ‘expertise in regulatory affairs’ and Inga Karulaitytė-Kvainauskienė is an excellent expert on media and advertising issues. In the list of the best law firms in the field of employment it is noted that practice head Loreta Andziulytė is ‘an expert’ and ‘very good’ senior associate Brigida Sorokina is also recommended.

Legal 500

Team

Mūsų biurai

Narystė