side-area-logo

Gyvenimo aprašymas

Loreta Andziulytė yra kontoros partnerė, sukaupusi daugiau kaip 15 metų teisinio darbo patirties ir šiuo metu besispecializuojanti Telekomunikacijų, informacinių technologijų ir duomenų apsaugos, darbo teisėje, bankroto ir restruktūrizavimo, įmonių valdymo srityse, taip pat rinkos reguliavime ir santykiuose su valstybinėmis institucijomis. Sukaupta patirtis apima konsultacijas tarptautinėms ir vietos rinkos bendrovėms, teikiant teisinę pagalbą telekomunikacijų ir informacinių technologijų sektorių reguliaciniais klausimais.

Loreta Andziulytė yra advokatė nuo 2007 metų.

Advokatės patirtis telekomunikacijų ir informacinių technologijų sektoriuje Lietuvos rinkoje – išskirtinė. Jau daugiau kaip keturiolika metų advokatės specializuojasi telekomunikacijų teisės klausimais. Konsultuoja Lietuvoje veikiančias telekomunikacijų bendroves strateginiais teisiniais klausimais, reikšmingai prisidėjo prie esminių procesų, pakeitusių telekomunikacinių bendrovių veiklą – Loreta teikė pagalbą numerio perkėlimo centrinės duomenų bazės administratoriaus rinkimo proceso keitimo projekte, radijo dažnių įsigijimo procesuose, taip pat Loreta atstovauja klientų interesus teismo salėse, Vartotojų teisių apsaugos tarnyboje, Konkurencijos taryboje, Ryšių reguliavimo tarnyboje, Susisiekimo, Sveikatos apsaugos, Vidaus reikalų ministerijose, Vyriausybėje, Seime ir kitose institucijose.

Loreta taip pat konsultuoja klientus paslaugų ir produktų vystymo, programinės įrangos įsigijimo, veiklos licencijavimo, intelektinės nuosavybės apsaugos, duomenų tvarkymo ir apsaugos klausimais.
Kontoros partnerė puikiai išmano verslo procesus, todėl jos sukuriama strateginė pridėtinė vertė verslui teikiant konsultacijas ypač vertinama. Ji pataria klientams rengiant sutartis su vadovais ir jų motyvavimo sistemas, konsultuoja įmonei priimant sprendimus dėl valdymo organų teisių, pareigų ar ginčų su jais, taip pat su akcininkų teisėmis susijusiais klausimais.

Loreta Andziulytė turi patirties diegiant veiklos skaidrumo programas kliento veikloje, taip pat vedant mokymus klientų darbuotojams korupcijos prevencijos klausimais.

2019 m. Tarptautinės duomenų apsaugos profesionalų asociacija Loretai Andziulytei suteikė informacinio privatumo eksperto (CIPP/E) sertifikatą – vieną geriausiai žinomų ir vertinamų duomenų apsaugos pareigūno sertifikatų pasaulyje.

Advokatė turi bankroto administratoriaus licenciją ir jau 7 metus teikia bankroto administratoriaus paslaugas, taip pat konsultuoja įmones veiklos pertvarkymo ir restruktūrizavimo teisiniais klausimais.

Išsilavinimas

1995 – 2000 m.
Teisės magistras
Vilniaus Universitetas, Teisės fakultetas

Įžvalgos ir straipsniai

LAT: tam tikrais darbo bylų atvejais viršvalandinio darbo faktą įrodyti turi darbuotojas, ecovis.lt, 2019-12-09

ESTT: Norint įdiegti slapukus interneto vartotojai sutikimą turi duoti aktyviais veiksmais, ecovis.lt, 2019-10-03

Kaip turi būti tvarkomi asmens duomenys išieškant skolas? ecovis.lt, 2019-04-16

Nuo kovo 1 d. bus lengviau įdarbinti piliečius iš trečiųjų šalių, ecovis.lt, 2019-02-22

Kokiomis priemonėmis organizacijoje galima tinkamai apsaugoti asmens duomenis? ecovis.lt, 2018-12-04

Kaip skiriasi darbo santykiai skirtingose pasaulio šalyse? tv3.lt, 2018-01-18

Mokesčiai sodininkų bendrijai aktualūs ne visiems? Verta suabejoti, Lrytas.lt, 2016-12-20

Dėl „Snoro“ sertifikatų besikreipusiems į teismus nuostoliai neišvengiami, Vz.lt, 2016-11-28

Mokomės iš svetimų klaidų: kaip jų išvengti renovuojant savo namą, Lrytas.lt, 2016-11-09

Išsiieškodama žalą Rusija privers kitas valstybes šokti pagal savo taisykles? delfi.lt, 2016-09-24

„Snoro“ sertifikatų pirkėjai už savo pergalę verčiami primokėti, Vz.lt, 2015-12-28

Kas trukdo lietuviams nusipirkti butą ir automobilį?, Lrytas.lt, 2015-02-26

Bylinėjimuisi su „Gazprom“ Lietuva gali išleisti iki 4 mln. eurų, delfi.lt, 2011-04-29

logo
CONTACT US!
close slider

FREE INITIAL ADVICE NOW!
Have a question or need more information?
Send us an e-mail message!

By clicking SEND I also accept your Privacy policy


CONTACT PERSON