Law firm in Lithuania

Distribucija ir prekyba

ECOVIS ProventusLaw kontoros teisininkai jau daugiau nei 10 metų yra Tarptautinio distribucijos instituto (IDI), kuris vienija daugiau kaip 70 ekspertų iš viso pasaulio, besispecializuojančių agentavimo, distribucijos ir frančizės srityse, nariai. Čia aukštą profesinę kvalifikaciją įgiję advokatai, teisininkai, konsultantai bei verslo atstovai, dalijasi savo patirtimi, todėl reikšmingai praplečia kontoros patirtį. Svarbiais kontoros klientų klausimais, susijusiais su kitų šalių teise, ECOVIS ProventusLaw teisininkai gali pasitelkti ir pripažintų kitų šalies ekspertų patirtimi.

ECOVIS ProventusLaw siūloma patirtis apima

Komercinis atstovavimas

ECOVIS ProventusLaw advokatų kontora konsultuoja sudarant vietos ir tarptautinius prekybos sandorius, konsultuoja tiekėjus ir distributorius derintis dėl sąlygų.

Distribucijos ir franšizės sutartys

ECOVIS ProventusLaw advokatų kontora rengia franšizės sutartis, atstovauja klientus jiems sudarant franšizės sutartis ir derintis dėl sąlygų. Čia jiems padedame įvertinti mokestinius, intelektinės nuosavybės teisės, produktų žymėjimo, saugojimo bei kitus aspektus, kurie glaudžiai susiję su franšizių sutarties turiniu. Esant poreikiui taip pat atliekame teisinį patikrinimą ir koordinuojame franšizės sutarties įgyvendinimą.

Intelektinės nuosavybės objektų perdavimas ir licencijavimas

ECOVIS ProventusLaw advokatų kontora padeda užtikinti intelektinės nuosavybės apsaugą produktų distribucijos procese, todėl rengia susijusias sutartis ir taisykles, pasirūpina teisiniais veiklos licencijavimo aspektais.

Inga Karulaitytė-Kvainauskienė

Partnerė, advokatė.

Kontaktinis asmuo