PP / TF prevencijos komanda ir vadovas

PP/ TF prevencijos vadovas įmonėje užtikrina bendravimą su reguliatoriumi, konsultuoja komandos narius ir teikia ataskaitas vyresniajai vadovybei. Paprastai PP / TF prevencijos vadovas yra vyresnysis vadovas, atsakingas už PP / TF prevencijos kontrolės priemonių vykdymą, dėl to jis gali veikti ir kaip asmuo, teikiantis įtartinų operacijų pranešimus Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai (FNTT).

PP / TF atitikties vadovo vaidmuo ir pareigos 

Kartu su PP /TF prevencijos komanda vadovas yra pirma gynybos linija kovojant su pinigų plovimu ir teroristų finansavimu. Jeigu kitos komandos praleis ankstyvuosius pinigų plovimo ar teroristų finansavimo veiklos požymius, PP / TF prevencijos komanda išanalizuos kliento finansines operacijas, surinks papildomą informaciją ir dokumentus, juos įvertins ir, jeigu reikės, praneš apie įtartiną veiklą FNTT.

PP/ TF prevencijos vadovo bei komandos pareigų atsakomybės lygis yra labai aukštas, dėl to svarbu įvertinti potencialių kandidatų į komandos narius žinias bei patirtį ir įsitikinti, kad jų reputacija yra nepriekaištinga.

Mes galime:

– Paruošti PP / TF prevencijos vadovams ir komandai reikalingus mokymus.

– Padėti rasti darbuotojus ir įvertinti kandidatų tinkamumą.

Daugiau apie paslaugas:

Kliento pažinimas

Įstaigos PP / TF rizikos vertinimas

PP / TF prevencijos auditas

Vidinių procedūrų ir procesų diegimas

PP / TF prevencijos mokymai

Inga Karulaitytė-Kvainauskienė

Partnerė, advokatė.

Kontaktinis asmuo