Law firm in Lithuania

Rinkodara ir komunikacija

Rinkodaros ir komunikacijos sektorius – sudėtingas pirmiausia todėl, kad čia priimami sprendimai nukreipti į visuomenę, todėl provokuoja vartotojus ir konkurentus, tiesiogiai įtakoja organizacijos reputaciją. Rinkodaros ir komunikacijos sektoriaus atveju nepakanka išmanyti vien teisinį reguliavimą, čia visuomet svarbus kultūros, etikos, visuomenėje paplitusių vertybių ir nuostatų suvokimas, tam, kad siūlomos teisinės apsaugos ar gynybos strategijos būtų efektyvios, o pateikiamos rekomendacijos – adekvačios.

Mūsų komanda teikia pilną spektrą paslaugų, aktualių rinkodaros ir komunikacijos sektoriui, nuo reguliavimo iki intelektinės nuosavybės ir savo teisių gynimo teisme bei arbitraže. Todėl su šiuo sektoriumi dirba ECOVIS ProventusLaw teisininkai, besispecializuojantys žiniasklaidos ir reklamosTelekomunikacijų, informacinių technologijų ir duomenų apsaugosKonkurencijos teisėsGinčųDarbo teisės srityse. Šie teisininkai turi svarios patirties teikiant pagalbą komunikacijų sektoriuje veikiantiems verslams, įskaitant transliuotojus, žiniasklaidą, viešųjų ryšių ir reklamos agentūras, tiek tiems, kurie bendradarbiauja su jomis.

MŪSŲ TEIKIAMŲ PASLAUGŲ SPEKTRAS ŠIAM SEKTORIUI:

 • reklamos ir komunikacijos paslaugų sutarčių rengimas
 • komunikacijos ir reklamos kampanijų turinio atitikties teisės aktams vertinimas
 • konsultavimas dėl vartotojų kuriamo turinio
 • konsultavimas klaidinančios ir neleistinos reklamos klausimais
 • konsultavimas intelektinės nuosavybės klausimais
 • autoriaus teisių apsauga ir gynimas
 • dalykinės reputacijos viešojoje erdvėje ir teisme gynimas
 • atstovavimas ginčuose
 • atstovavimas santykiuose su rinkos priežiūros institucijomis ir organizacijomis
 • įmonių steigimas
 • konsultavimas darbo teisės klausimais

Sukaupta patirtis apima komunikacijos turinio teisinį vertinimą, konsultavimą reklamos, intelektinės teisės klausimais, taip pat autoriaus teisių klausimus, pagalbą rengiant sutartis, sprendžiant darbo santykių klausimus ir sprendžiant ginčus tarp suinteresuotų šalių.

Mūsų klientai ECOVIS ProventusLaw komandai taip pat patiki sudėtingus kelias jurisdikcijas apimančius teisinius klausimus, kuriuos, esant poreikiui, sprendžiame pasitelkdami daugiau nei 60 pasaulio šalių veikiančios ECOVIS ekspertų grupės patirtį.

Dirbdami kartu su klientais mes padedame jiems pasirinkti optimaliausią komunikacijos strategiją ir operatyviai spręsti iškilusias problemas taip, kad tai turėtų mažiausią galimą poveikį įmonės reputacijai.

ECOVIS ProventusLaw siūloma patirtis apima

Finansinės paslaugos

Rinkodara ir komunikacija

IT ir telekomunikacijos

Nekilnojamasis turtas

Transporto ir jūrų teisė

Loreta Andziulytė

Partnerė, advokatė, CIPP/E.

Kontaktinis asmuo