side-area-logo

ECOVIS ProventusLaw – tarp FinTech teisės profesionalų lyderių

ECOVIS ProventusLaw – tarp FinTech teisės profesionalų lyderių

2020-01-17

Naujausiuose tarptautinio teisės žinyno „Chambers Fintech“ paskelbtuose reitinguose ECOVIS ProventusLaw pateko tarp lyderiaujančių advokatų kontorų FinTech srityje, o kontoros advokatės Inga Karulaitytė ir Loreta Andziulytė pripažintos FinTech teisės srities lyderėmis.

Kaip pažymi reitingo sudarytojai, ECOVIS ProventusLaw pastaraisiais metais  išplėtojo savo paslaugas FinTech srityje, ypač elektroninių pinigų ir mokėjimo įstaigų licencijavimo srityje.

Atskirų advokatų reitinguose išskiriamos ECOVIS ProventusLaw FinTech grupės vadovės ir sertifikuotos AML ekspertės Ingos Karulaitytės įdirbis ir kompetencijos licencijuojant elektroninių pinigų ir mokėjimo įstaigas, konsultuojant klientus pinigų plovimo (AML), teroristų finansavimo prevencijos bei kitais reguliacinės atitikties klausimais. ECOVIS ProventuLaw advokatė, sertifikuota  duomenų apsaugos ekspertė Loreta Andziulytė aukštai reitinguojama dėl profesionalaus darbo konsultuojant finansų įstaigoms duomenų apsaugos klausimais bei išskirtines žinias žiniasklaidos ir telekomunikacijų, įmonių valdymo, o taip pat ir finansinių įstaigų reguliavimo srityse. Abiejų advokačių patirtį išskiria ir klientai.

„Per kelerius paskutinius metus padėjome gauti licencijas daugiau kaip 30-čiai finansų įstaigų ir tai leido įgyti daug vertingos teisinės praktikos FinTech srityje“, – teigia ECOVIS ProventusLaw advokatė ir FinTech grupės vadovė Inga Karulaitytė.

Per kelerius paskutinius metus padėjome gauti licencijas daugiau kaip 30-čiai finansų įstaigų ir tai leido įgyti daug vertingos teisinės praktikos FinTech srityje

Reitingo rezultatai rodo, kad ECOVIS ProventuLaw yra įsitvirtinusi kaip viena iš lyderių, licencijuojant FinTech įmones Lietuvoje ir teikiant reguliacinės atitikties teisės paslaugas.

„Chambers FinTech“ yra vienas išsamiausių FinTech srities profesionalų ir FinTech srityje dirbančių advokatų kontorų ž1inynų pasaulyje. Reitingai yra pagrįsti kelis mėnesius atliekamais nepriklausomais tyrimais, interviu su FinTech rinkos lyderiais ir ekspertais visame pasaulyje. Šiemet „Chambers FinTech“ reitingavo iš viso 37 jurisdikcijas.

FREE INITIAL ADVICE NOW!

logo
CONTACT US!
close slider

FREE INITIAL ADVICE NOW!
Have a question or need more information?
Send us an e-mail message!

By clicking SEND I also accept your Privacy policy


CONTACT PERSON