ECOVIS ProventusLaw darbo teisės grupei vadovaus B. Bacienė

ECOVIS ProventusLaw su džiaugsmu ir pasididžiavimu skiria vyresniąją advokato padėjėją Brigidą Bacienę darbo teisės grupės vadove.

Advokatė Loreta Andziulytė lieka advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw partnere, kuruosiančia darbo teisės sritį. Ji ir toliau palaikys bei strategiškai plėtos šią sritį.

Brigida Bacienė jau 10 metų dirba ECOVIS ProventusLaw vyresniąja advokato padėjėja ir šiuo metu specializuojasi darbo teisės, intelektinės nuosavybės, duomenų apsaugos, TMT ir ginčų sprendimo srityse. B. Bacienė sujungia savo žinias įvairiose teisės srityse ir demonstruoja geriausius rezultatus, išskirtinę reputaciją bei klientų pripažinimą, rasdama individualiems klientų poreikiams pritaikytus sprendimus ir strategijas.

Džiaugiamės, kad mūsų advokatų kontora prestižiniame teisės žinyne „Legal 500 2020 Edition“ buvo pripažinta kaip „tikrai profesionali advokatų kontora, turinti gilių darbo teisės žinių darbo teisės srityje“. Vyresnioji advokato padėjėja Brigida Bacienė įvertinta kaip „labai patyrusi atstovaujant darbdaviams nesąžiningos konkurencijos klausimais, susijusiais su esamais ir buvusiais darbuotojais“.

Brigida Bacienė jau keletą metų rengia mokymo sesijas darbo teisės klausimais ir aktyviai jomis dalinasi rinkoje. Tai apima tiek klientų personalo mokymą individualiems klientams aktualiais klausimais, tiek atvirus seminarus visiems susidomėjusiems. Be to, B. Bacienė padeda pirmaujančioms įmonėms Lietuvoje spręsti su darbuotojais susijusias strategijas, atstovauja klientams teismuose ir kitose institucijose, atstovauja darbdaviams bylose, susijusiose su nesąžininga konkurencija dėl esamų ar buvusių darbuotojų, atstovauja klientams teismuose ir kitose institucijose.

Tarptautinis pripažinimas bei klientų pasitikėjimas skatina augti toliau, stiprinti profesionalų komandą darbo teisės srityje.

Didžiuojamės Brigidos pasiekimais ir linkime didžiausios profesinės sėkmės!

 

Naujienlaiškio prenumerataSusisiekti