Linas Vidžys

Vyresnysis teisininkas, advokato padėjėjas.

Praktikos sritys

  • Viešieji pirkimai
  • Nekilnojamas turtas ir statybos
  • Finansinės paslaugos, licencijavimas
  • Rinkos reguliavimas ir santykiai su valstybinėmis institucijomis
  • Ginčai
Gyvenimo aprašymas

Linas Vidžys yra ECOVIS ProventusLaw advokatų kontoros vyresnysis teisininkas, sukaupęs nemažai teisinio darbo patirties, ypač viešųjų pirkimųnekilnojamojo turto ir statybos srityse.

Prieš prisijungdamas prie mūsų komandos Linas daug patirties įgijo ilgą laiką sėkmingai dirbdamas Valstybinėje teritorijų planavimo ir statybos inspekcijoje, todėl gerai išmano viešojo sektoriaus darbo principus ir gali efektyviai teikti teisinę pagalbą santykiuose su valstybinėmis institucijoms.

Išsilavinimas

2004 – 2009 m.
Teisės magistras
Vilniaus Universitetas, Teisės fakultetas

Apdovanojimai ir pripažinimas

Žinios yra mažavertės be patirties. Todėl didžiuojamės, kad kalbėdami su Jumis galime dalintis SAVO patirties pavyzdžiais.

ECOVIS Proventuslaw buvo įvertinta Chambers FinTech 2020 reitinge ir rekomenduota kaip viena iš FinTech srities lyderių. Ji buvo išskirta kaip gerai pasirengusi tvarkyti investicinių fondų reikalus bei teikti pagalbą finansų įstaigoms.

Legal500 ECOVIS ProventusLaw komanda yra tikrai profesionali ir turinti daug žinių darbo teisės srityje. Rekomenduotume juos kaip labai stiprią advokatų kontorą, atstovaujančią klientams darbo santykių ginčuose.

Inga Karulaitytė buvo pripažinta kaip ypač vertinama bankų ir finansų teisės ekspertė IFLR1000 2019, IFLR1000 2020 reitinguose.

Pasirinkdami advokatų kontorą, kuri mums padėtų viso licencijavimo proceso metu siekiant elektroninių pinigų įstaigos licencijos, nekilo abejonių, kad turėtume bendradarbiauti su ECOVIS.

Šios advokatų kontoros komandos stiprioji pusė yra tai, kad ji puikiai išmano nekilnojamojo turto ir statybų srities įstatymus, be to, ji nuolatos tobulina savo kompetencijas.

Loreta Andziulytė išsiskiria savo žiniomis telekomunikacijų, duomenų apsaugos, bankroto, restruktūrizavimo, įmonių valdymo ir finansinio reguliavimo reikaluose. Jos žinias atspindi tikslūs, kokybiški ir išsamūs dokumentai bei konsultacijos.

Ecovis ProventusLaw yra geriausiai žinoma Lietuvoje dėl savo patirties bankininkystės teisės srityje, kurioje ji reguliariai padeda vykdant su FinTech susijusius sandorius. Ši kontora labai greitai prie visko prisitaiko.

Naujienlaiškio prenumerataSusisiekti