side-area-logo

Gyvenimo aprašymas

Kęstutis Kvainauskas yra kontoros partneris, turintis beveik 15 metų advokato praktikos patirtį. Jis yra Lietuvos advokatūros narys, registruotas lobistas ir Vilniaus komercinio arbitražo teismo arbitras.

Prieš pradėdamas advokato praktiką Kęstutis dirbo UAB VB „Vilfima“ ir AB „SEB Bankas“, turėjo finansų maklerio kvalifikacinį sertifikatą. Per šį darbo finansų institucijose laikotarpį Kęstutis dalyvavo platinant pirmąją Lietuvoje korporatyvinių obligacijų emisiją, organizuojant pirmąją Lietuvos bendrovės depozitoriumo pakvitavimų emisiją, atstovavo AB „Vilniaus bankas“ įsigyjant AB „Bankas Hermis“, SEB įsigyjant AB „Vilniaus bankas“, „Cargill“ įsigyjant AB „Lifosa“ bei „Carlsberg“ įsigyjant AB „Švyturys“.

Kęstučio Kvainausko patirtis vertybinių popierių, finansų ir mokesčių srityje apima pirmojo Lietuvoje modernaus investicinio indekso fondo ir pirmojo Lietuvoje registruoto specializuoto JAV akcijų investicinio fondo sukūrimą. Kęstutis ilgą laiką buvo šiuos fondus valdančios įmonės valdybos narys. Šiuo metu advokatas konsultuoja tarptautines bendroves ir Lietuvos įmones verslo steigimo, finansavimo, vertybinių popierių išleidimo, reguliavimo ir mokesčių klausimais, atstovauja mokestiniuose ginčuose. Jo patirtis reguliavimo ir teisės aktų projektų rengimo srityje apima ir lobistinę veiklą – Kęstutis yra registruotas lobistas.

Kontoros partneris teikia konsultacijas visais nekilnojamojo turto sandorių, projektavimo ir statybos, nelegalių statybų taip pat nekilnojamojo turto vystymo, aplinkos apsaugos ir statybų reguliavimo klausimais. Jis taip pat atstovauja nekilnojamojo turto vystymo, statybos, projektavimo bendrovėms ir nekilnojamojo turto projektų finansuotojams, nuomininkams ir nuomotojams derybose bei visų instancijų teismuose, įskaitant ir nelegalių statybų įteisinimo teisminius bylas.
Advokatas turi didelę patirtį teisminių bylų nagrinėjime, kurią įgijo atstovaudamas klientus baudžiamosiose, civilinėse, bankroto ir restruktūrizavimo, administracinėse, mokesčių ir kitose bylose teisme.

Kęstutis Kvainauskas taip pat atstovauja nukentėjusiuosius, civilinius ieškovus ir gina įtariamuosius (kaltinamuosius) ikiteisminiame tyrime bei teisme ūkinėse-komercinėse baudžiamosiose bylose.

Kęstutis Kvainauskas taip pat turi akademinės patirtis – jis skaitė pinigų ir vertybinių popierių teisės paskaitų kursą Mykolo Romerio universitete.

Išsilavinimas

1995 – 1999 m.
Teisės magistras
Vilniaus Universitetas, Teisės fakultetas

1990 – 1995 m.
Vadybos magistras
Vilniaus Gedimino technikos Universitetas, Verslo vadybos fakultetas

Įžvalgos ir straipsniai

Suabejojo, ar verta finansiškai remti elektromobilių plėtrą Lietuvoje, delfi.lt, 2017-05-24

Mokesčiai sodininkų bendrijai aktualūs ne visiems? Verta suabejoti, Lrytas.lt, 2016-12-20

Dėl „Snoro“ sertifikatų besikreipusiems į teismus nuostoliai neišvengiami, Vz.lt, 2016-11-28

Mokomės iš svetimų klaidų: kaip jų išvengti renovuojant savo namą, Lrytas.lt, 2016-11-09

Išsiieškodama žalą Rusija privers kitas valstybes šokti pagal savo taisykles? delfi.lt, 2016-09-24

„Snoro“ sertifikatų pirkėjai už savo pergalę verčiami primokėti, Vz.lt, 2015-12-28

Kas trukdo lietuviams nusipirkti butą ir automobilį?, Lrytas.lt, 2015-02-26

Bylinėjimuisi su „Gazprom“ Lietuva gali išleisti iki 4 mln. eurų, delfi.lt, 2011-04-29

CONTACT US!

FREE INITIAL ADVICE NOW!
Have a question or need more information?
Send us an e-mail message!


By clicking SEND I also accept your Privacy policy