Marius Matiukas

Vyresnysis teisininkas, advokato padėjėjas.

Praktikos sritys

  • Finansinės paslaugos, licencijavimas, atitiktis
  • Transporto ir jūrų teisė
  • Ginčai
  • Nekilnojamojo turto ir statybų teisė
  • Šeimos ir darbo teisė
Gyvenimo aprašymas

Marius Matiukas yra kontoros teisininkas, sukaupęs daugiau kaip 8 metų teisinio darbo patirties ir šiuo metu specializuojasi transporto ir jūrų, šeimos ir darbo teisės, nekilnojamojo turto ir statybų srityse.

Marius Matiukas yra advokato padėjėjas nuo 2007 metų. Prie ECOVIS ProventusLaw jis prisijungė 2008 m.

Marius turi didelę patirtį atstovaujant ir konsultuojant klientus transporto srities komercinių sutarčių sudarymo klausimais, taip pat sprendžiant klausimus, susijusius su krovinių gabenimo kelių, jūrų ir oro transportu teisiniais santykiais. Jis taip pat teikia konsultacijas nekilnojamo turto rinkos dalyviams dėl nekilnojamojo turto sandorių klausimais, teritorijų planavimo, žemės teisės, aplinkos apsaugos, projektavimo ir statybos klausimais. Darbo teisės srityje jo patirtis apima konsultavimą dėl darbo ir nekonkuravimo sutarčių, darbo santykių nutraukimo bei ginčų su darbuotojais.

Didžiulė Mariaus patirtis verslo planų rengime, o taip pat įmonių steigime bei valdyme labai praverčia ECOVIS ProventusLaw finansų institucijų ir FinTech praktikos grupėje licenzijuojant finansų institucijas Lietuvos banke.

Prieš prisijungdamas prie ECOVIS ProventusLaw komandos Marius dirbo advokatų kontoroje Lietuvoje.

Išsilavinimas

2000 – 2004 m.
Politikos mokslų bakalauras
Klaipėdos Universitetas

2003 – 2004 m.
Politinės sociologijos magistro laipsnis
Dalarna University, Švedija

2004 – 2007 m.
Teisės magistras
Mykolo Romerio Universitetas, Teisės fakultetas

Publikacijos

Nuo 2009 iki 2013 metų rašė trumpus pažintinio pobūdžio straipsnius civilinės teisės srityje (virš 20 straipsnių) anglų kalba Lietuvoje leidžiamame laikraštyje “The Baltic Times”

Apdovanojimai ir pripažinimas

Žinios yra mažavertės be patirties. Todėl didžiuojamės, kad kalbėdami su Jumis galime dalintis SAVO patirties pavyzdžiais.

ECOVIS Proventuslaw buvo įvertinta Chambers FinTech 2020 reitinge ir rekomenduota kaip viena iš FinTech srities lyderių. Ji buvo išskirta kaip gerai pasirengusi tvarkyti investicinių fondų reikalus bei teikti pagalbą finansų įstaigoms.

Legal500 ECOVIS ProventusLaw komanda yra tikrai profesionali ir turinti daug žinių darbo teisės srityje. Rekomenduotume juos kaip labai stiprią advokatų kontorą, atstovaujančią klientams darbo santykių ginčuose.

Inga Karulaitytė buvo pripažinta kaip ypač vertinama bankų ir finansų teisės ekspertė IFLR1000 2019, IFLR1000 2020 reitinguose.

Pasirinkdami advokatų kontorą, kuri mums padėtų viso licencijavimo proceso metu siekiant elektroninių pinigų įstaigos licencijos, nekilo abejonių, kad turėtume bendradarbiauti su ECOVIS.

Šios advokatų kontoros komandos stiprioji pusė yra tai, kad ji puikiai išmano nekilnojamojo turto ir statybų srities įstatymus, be to, ji nuolatos tobulina savo kompetencijas.

Loreta Andziulytė išsiskiria savo žiniomis telekomunikacijų, duomenų apsaugos, bankroto, restruktūrizavimo, įmonių valdymo ir finansinio reguliavimo reikaluose. Jos žinias atspindi tikslūs, kokybiški ir išsamūs dokumentai bei konsultacijos.

Ecovis ProventusLaw yra geriausiai žinoma Lietuvoje dėl savo patirties bankininkystės teisės srityje, kurioje ji reguliariai padeda vykdant su FinTech susijusius sandorius. Ši kontora labai greitai prie visko prisitaiko.

Naujienlaiškio prenumerataSusisiekti