side-area-logo

„Legal 500“ dar kartą įvertino ECOVIS ProventusLaw kaip vieną stipriausių advokatų kontorų

„Legal 500“ dar kartą įvertino ECOVIS ProventusLaw kaip vieną stipriausių advokatų kontorų

2018-04-12

Paskelbtame naujausiame „Legal 500“ advokatų kontorų reitinge ECOVIS ProventusLaw išlieka tarp geriausių advokatų kontorų savo prioritetinėse srityse: bankų, finansų ir kapitalo rinkų, ginčų sprendimo, darbo teisės, nekilnojamo turto ir statybų bei IT ir žiniasklaidos teisės srityse.

Kontora neužleidžia savo pozicijų minėtose penkiose srityse jau treti metai iš eilės. Tai demonstruoja didelį
rinkos dalyvių pasitikėjimą ECOVIS ProventusLaw advokatų kontora. ECOVIS ProventusLaw turi ilgametę patirtį, sprendžiant darbo santykiuose iškylančias teisines problemas, konsultuodama darbdavius bei darbuotojus darbo sutarčių sudarymo, vykdymo klausimais, gindama jų interesus darbo ginčų komisijose bei teismuose. Dėl to advokatų kontora ypač aukštai reitinguojama darbo teisės srityje.

Kaip pažymi reitingo sudarytojai, ECOVIS ProventusLaw efektyviai ir kvalifikuotai padeda spręsti ir ginčytinų
ar nelegalių statybų bei teritorijų planavimo klausimus. Kontoros teisininkai yra padėję pasiekti esminius susitarimus ir įvykdyti sandorius derinant generalinio rangovo ir subrangovų sutartis stambių nekilnojamojo
turto projektų vystymui, įtesinti stambius nekilnojamojo turto objektus bei apginant klientų interesus teisme ir arbitraže. ECOVIS ProventusLaw advokatų kontora atstovauja klientų interesus jiems siekiant įgyti statybos leidimus, tikrinant šių dokumentų teisėtumą bei jų ginčijimo procesuose.

Pastaruoju metu ECOVIS ProventusLaw pasižymėjo FinTech įmonių licencijavimo patirtimi ir laimėjimais –
vien per praėjusius metus kontora padėjo įvairaus tipo licencijas gauti keliolikai mokėjimo, elektroninių pinigų ir kitų finansinių technologijų įmonių. Advokatai padėjo steigtis tiek Lietuvoje rinkoje veikiančioms, tiek ir Lietuvoje registruotoms bei licencijuotoms, bet ES šalių finansų rinkoje veikiančioms finansų įstaigoms. Šią ekspertinę patirtį pripažino ne tik esami ir būsimi rinkos dalyviai, bet ir „Legal 500“ reitingo sudarytojai.

Kontoros advokatų ir teisininkų įdirbis buvo pastebėtas ir reitinguojant įmones IT ir telekomunikacijų teisės srityje. ECOVIS ProventusLaw konsultuoja klientus IT, telekomunikacijos, intelektinės nuosavybės teisės, konkurencijos, reklamos, žiniasklaidos klausimais. ECOVIS ProventusLaw teisininkai konsultuoja klientus asmens duomenų tvarkymo ir apsaugos srityje, o taip pat teikia išvadas dėl atitikties Bendrajam duomenų apsaugos reglamentui.

Advokatų kontoros teisininkų profesionalumas sprendžiant įvairaus tipo klientų ginčus teismuose, arbitražuose ir kitose institucijose, lėmė aukštą reitingą ginčų sprendimo srityje. Kontora yra sukaupusi didelę patirtį ginant klientų interesus finansų ir kapitalo rinkų, darbo teisės, nekilnojamo turto, statybų, IT, žiniasklaidos teisės srityse, viešuosiuose pirkimuose, taip pat ginčuose dėl sandorių nuginčijimo ir žalos priteisimo.

„Legal 500“ autoriai kasmet rengia interviu su tūkstančiais advokatų, jų klientų ir konkurentų visame pasaulyje. „Legal 500“ reitingai grindžiami 250 000 advokatų, jų klientų ir konkurentų apklausos rezultatais, kuriuos įvertina nepriklausomi mokslininkai. „Legal 500“ – tai viena iš išsamiausių visame pasaulyje siūlomų advokatų kontorų, advokatų, advokatų, advokatų daugiau nei 100 šalių. Šis reitingas padeda klientams lengviau rasti labiausiai atitinkamam darbui tinkančią advokatų kontorą daugiau kaip 100 šalių.

ECOVIS ProventusLaw yra tarptautinio ECOVIS tinklo, veikiančio daugiau kaip 70 pasaulio šalių ir vienijančio
daugiau kaip 7000 advokatų, mokesčių ir verslo konsultantų, dalis.

CONTACT PERSON

logo
CONTACT US!
close slider

FREE INITIAL ADVICE NOW!
Have a question or need more information?
Send us an e-mail message!

By clicking SEND I also accept your Privacy policy


CONTACT PERSON