Darbdavio konfidencialios informacijos, komercinių paslapčių apsauga

14:00-16:00

2022.05.18

Online („ZOOM“)

Kibernetinio saugumo incidentai įmonėse

Asmens duomenų praradimas klientams ir parteriams gali sukelti ne tik neigiamas emocijas bet padaryti finansinių nuostolių. Įmonių vadovams skirtame vebinare "Kibernetinio saugumo incidentai įmonėse" sužinosite kaip valdyti duomenų saugumo rizikas, kodėl duomenų praradimo atvejais gali tekti valdyti ir reputacinę žalą, bei kaip teisingai vykdyti procesą duomenų praradimo atvejais.

TEMOS

1. Ką galima pastebėti nagrinėjant pranešimus apie asmens duomenų saugumo pažeidimus.

Pranešėja: Danguolė Morkūnienė, Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos direktoriaus pavaduotoja.

2. Lietuvos ir kitų ES įmonių praktiniai pažeidimų pavyzdžiai, dažniausiai daromos klaidos ir ko galime iš jų pasimokyti. - Kas turi būti įgyvendinta siekiant užtikrinti asmens duomenų apsaugos atitiktį įmonėje. - Kur daromos klaidos, kurios uždega raudonas lemputes? - 5 svarbiausi aspektai, kuriuos turi žinoti kiekvienos įmonės vadovas.

Pranešėja: Loreta Andziulytė, ECOVIS ProventusLaw partnerė, advokatė, duomenų apsaugos grupės vadovė, Tarptautinės informacijos ekspertų asociacijos (IAPP) sertifikuota asmens duomenų apsaugos ekspertė (CIPP/E)

3. Duomenų praradimo rizika ir reputacija. Kaip suvaldyti komunikacijos krizę ir amortizuoti žalą reputacijai? Pasiruošimas ir veiksmų algoritmai praradus duomenis.

Pranešėjas: Kęstutis Gečas, Komunikacijos ir rinkodaros agentūrų grupės „Hero group“ įkūrėjas ir savininkas.

Naujienlaiškio prenumerataSusisiekti