side-area-logo
loreta-1

Loreta Andziulytė

Partnerė, advokatė
  • loreta.andziulyte@ecovisproventuslaw.com
  • +370 5 212 40 84
  • Linkedin
  • Kalbos: lietuvių, anglų, rusų

Gyvenimo aprašymas

Loreta Andziulytė yra kontoros partnerė, sukaupusi daugiau kaip 15 metų teisinio darbo patirties ir šiuo metu besispecializuojanti Telekomunikacijų, informacinių technologijų ir duomenų apsaugos, darbo teisėje, bankroto ir restruktūrizavimo, įmonių valdymo srityse, taip pat rinkos reguliavime ir santykiuose su valstybinėmis institucijomis. Sukaupta patirtis apima konsultacijas tarptautinėms ir vietos rinkos bendrovėms, teikiant teisinę pagalbą telekomunikacijų ir informacinių technologijų sektorių reguliaciniais klausimais.

Loreta Andziulytė yra advokatė nuo 2007 metų.

Advokatės patirtis telekomunikacijų ir informacinių technologijų sektoriuje Lietuvos rinkoje – išskirtinė. Jau daugiau kaip keturiolika metų advokatės specializuojasi telekomunikacijų teisės klausimais. Konsultuoja Lietuvoje veikiančias telekomunikacijų bendroves strateginiais teisiniais klausimais, reikšmingai prisidėjo prie esminių procesų, pakeitusių telekomunikacinių bendrovių veiklą – Loreta teikė pagalbą numerio perkėlimo centrinės duomenų bazės administratoriaus rinkimo proceso keitimo projekte, radijo dažnių įsigijimo procesuose, taip pat Loreta atstovauja klientų interesus teismo salėse, Vartotojų teisių apsaugos tarnyboje, Konkurencijos taryboje, Ryšių reguliavimo tarnyboje, Susisiekimo, Sveikatos apsaugos, Vidaus reikalų ministerijose, Vyriausybėje, Seime ir kitose institucijose.

Loreta taip pat konsultuoja klientus paslaugų ir produktų vystymo, programinės įrangos įsigijimo, veiklos licencijavimo, intelektinės nuosavybės apsaugos, duomenų tvarkymo ir apsaugos klausimais.
Kontoros partnerė puikiai išmano verslo procesus, todėl jos sukuriama strateginė pridėtinė vertė verslui teikiant konsultacijas ypač vertinama. Ji pataria klientams rengiant sutartis su vadovais ir jų motyvavimo sistemas, konsultuoja įmonei priimant sprendimus dėl valdymo organų teisių, pareigų ar ginčų su jais, taip pat su akcininkų teisėmis susijusiais klausimais.

Loreta Andziulytė turi patirties diegiant veiklos skaidrumo programas kliento veikloje, taip pat vedant mokymus klientų darbuotojams korupcijos prevencijos klausimais.
Advokatė turi bankroto administratoriaus licenciją ir jau 7 metus teikia bankroto administratoriaus paslaugas, taip pat konsultuoja įmones veiklos pertvarkymo ir restruktūrizavimo teisiniais klausimais.

Išsilavinimas

1995 – 2000 m.
Teisės magistras
Vilniaus Universitetas, Teisės fakultetas