side-area-logo

Ieškome kolegos!

Ieškome kolegos!

2018-09-06

Tarptautinei ECOVIS ProventusLaw advokatų kontorai esi reikalingas Tu – veržlus, motyvuotas, nebijantis atsakomybės ir siekiantis kasdien tobulėti naujas komandos narys. ECOVIS ProventusLaw advokatų kontora, priklauso tarptautinei ECOVIS grupei, kuri veikia 68 pasaulio šalyse. ECOVIS ProventusLaw vertinama dėl savo komandos žinių ir patirties finansinių paslaugų, įmonių, darbo teisės, asmens duomenų apsaugos, IT srityse bei gebėjimo laiku ir tinkamai atstovauti kliento interesus teisminiuose ginčuose.

Naujo komandos nario laukia įdomus, atsakingas ir dinamiškas darbas su Lietuvos ir užsienio kompanijomis, galimybė įgyti žinių ir patirties iš savo srities specialistų. Jeigu Tu nestokoji kūrybiškumo, aštraus ir analitinio mąstymo, nebijai iššūkių ir nori tapti aktyviu ECOVIS ProventusLaw advokatų kontoros nariu, laukiame Tavęs prisijungiant prie mūsų ekspertų komandos!

Mes tikimės, jog Tu:

– turi aukštąjį teisinį išsilavinimą (specializacija verslo, komercinės teisės srityse būtų privalumas);
– turi praktinės teisinio darbo patirties;
– esi nepriekaištingos reputacijos;
– turi vidinę motyvaciją dirbti ir tobulėti;
– moki apibendrinti informaciją, puikiai argumentuoji ir rengi išvadas, aiškiai ir tiksliai dėstai raštu ir žodžiu;
– moki operatyviai priimti sprendimus, bei sugebi juos įgyvendinti nuo pradžios iki galutinio rezultato, kartu su komanda arba savarankiškai;
– puikiai kalbi ir rašai lietuvių bei  anglų kalbomis;
– esi kruopštus ir atidus;
– esi atsparus stresui ir bet kokį iššūkį laikai nauja galimybe išmokti bei sužinoti kažką naujo.

Tau siūlome:

Galimybę dirbti įdomų ir atsakingą teisinį darbą, tarptautinio ECOVIS teisininkų tinklo know-how, draugišką kolektyvą, teisingą atlygį už panaudotą patirtį ir puikias darbo sąlygas jaukiame Vilniaus Senamiestyje esančiame ofise.

Jei susidomėjai, gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką prašome siųsti iki 2018 m. rugsėjo 30 d. el. paštu [email protected]  Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

 

FREE INITIAL ADVICE NOW!

logo
CONTACT US!
close slider

FREE INITIAL ADVICE NOW!
Have a question or need more information?
Send us an e-mail message!

By clicking SEND I also accept your Privacy policy


CONTACT PERSON