Tautvydas Petrošius

Teisininkas

Praktikos sritys

  • Finansinės paslaugos, licencijavimas
  • Rinkos reguliavimas ir santykiai su valstybinėmis institucijomis
Gyvenimo aprašymas

Tautvydas yra ECOVIS ProventusLaw advokatų kontoros teisininkas, konsultuojantis kontoros FinTech klientus licencijavimo proceso klausimais. Jo darbas yra susijęs su elektroninių pinigų, mokėjimo įstaigų, finansinių brokerių firmų licencijavimui reikalingų dokumentų parengimu.

Tautvydas prie ECOVIS ProventusLaw komandos prisijungė 2021 m. birželį.

Bakalauro laipsnį įgijo Aberystwyth universitete Didžiojoje Britanijoje, papildomai metus praleidęs Zalcburgo universitete Austrijoje (Universität Salzburg), o magistro laipsnį įgijo Leiden universitete Nyderlanduose.

Išsilavinimas

2010-2013 m.
Teisės bakalauras, Europos Sąjungos specializacija
Aberistvito ir Zalcburgo universitetai, tarptautinės teisės fakultetai

2013-2015 m.
Teisės magistras, Europos teisės specializacija
Leideno universitetas, teisės fakultetas

Apdovanojimai ir pripažinimas

Žinios yra mažavertės be patirties. Todėl didžiuojamės, kad kalbėdami su Jumis galime dalintis SAVO patirties pavyzdžiais.

ECOVIS Proventuslaw buvo įvertinta Chambers FinTech 2020, 2021, 2022 reitinge ir rekomenduota kaip viena iš FinTech srities lyderių. Ji buvo išskirta kaip gerai pasirengusi tvarkyti investicinių fondų reikalus bei teikti pagalbą finansų įstaigoms.

Visi darbuotojai yra aukštos kvalifikacijos specialistai, aiškiai suprantantys mūsų užduotis ir tikslus, kurių siekiame. Aptarnavimas yra aukšto lygio, o įmonė visada pasirengusi daryti papildomai, kad viskas būtų tobula.

Inga Karulaitytė buvo pripažinta kaip ypač vertinama bankų ir finansų teisės ekspertė IFLR1000 2019, IFLR1000 2020 reitinguose.

Pasirinkdami advokatų kontorą, kuri mums padėtų viso licencijavimo proceso metu siekiant elektroninių pinigų įstaigos licencijos, nekilo abejonių, kad turėtume bendradarbiauti su ECOVIS.

Su ECOVIS ProventusLaw visada malonu dirbti. Gilios srities žinios, patikimumas, pasitikėjimas, lojalumas, dėmesys detalėms, komandos ir laiko valdymas – ir tai tik dalis šios advokatų kontoros privalumų.

Loreta Andziulytė išsiskiria savo žiniomis telekomunikacijų, duomenų apsaugos, bankroto, restruktūrizavimo, įmonių valdymo ir finansinio reguliavimo reikaluose. Jos žinias atspindi tikslūs, kokybiški ir išsamūs dokumentai bei konsultacijos.

Ecovis ProventusLaw yra geriausiai žinoma Lietuvoje dėl savo patirties bankininkystės teisės srityje, kurioje ji reguliariai padeda vykdant su FinTech susijusius sandorius. Ši kontora labai greitai prie visko prisitaiko.

ECOVIS turi atsidavusią Darbo teisės komandą, kuri visada rūpinasi klientų poreikiais ir stengiasi rasti geriausią sprendimą. Nesvarbu, kurioje pusėje jie turi būti – darbuotojo ar darbdavio pusėje, ECOVIS užtikrins, kad sprendimas bus rastas.

Naujienlaiškio prenumerataSusisiekti