Rūta Sakalauskaitė

Praktikos sritys

  • Reguliacinė atitiktis
Gyvenimo aprašymas

Rūta Sakalauskaitė – sertifikuota sankcijų specialistė, dirbusi su dviem pasaulio mastu sistemiškai svarbiomis finansų įstaigomis (G-SIFIs) – HSBC ir MUFG Bank (buvęs Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ) Singapūre, Jungtinėje Karalystėje, Europoje ir Kinijoje ir turinti Financial Integrity Network ir MUFG Bank išduotą International Sanctions Compliance Officer (ISCO) sertifikatą.

2018-2019 m. Rūta  dirbo MUFG Bank  finansinių nusikaltimų prevencijos mokymų vadove Azijos ir Ramiojo vandenyno regionui ir buvo atsakinga už globalios mokymų programos įgyvendinimą banko padaliniuose 19 regiono šalių. 2015-2018 m. vedė PP/TF ir sankcijų atitikties mokymus HSBC mažmeninės, privačios ir korporatyvinės bankininkystės padalinių darbuotojams Jungtinėje Karalystėje, Šveicarijoje ir Kinijoje, o 2011-2015 m. dirbo PP / TF specialiste pasaulinės pinigų perlaidų įmonės Western Union paslaugų centre Vilniuje.

Rūta įmonėms teikia konsultacijas sankcijų atitikties klausimais ir veda PP/TF sankcijų atitikties mokymus kinų, anglų ir lietuvių kalbomis.

Išsilavinimas

2006-2009 m.
Humanitarinių mokslų magistro laipsnis
National Chiao Tung University, Kinijos Respublika (Taivanas)

2002-2006 m.
Azijos studijos (sinologija), bakalauro laipsnis
Vilniaus universitetas

2004-2005 m.
Kinų kalbos studijos
Shandong Normal University, Kinijos Liaudies Respublika

 

Apdovanojimai ir pripažinimas

Žinios yra mažavertės be patirties. Todėl didžiuojamės, kad kalbėdami su Jumis galime dalintis SAVO patirties pavyzdžiais.

ECOVIS Proventuslaw buvo įvertinta Chambers FinTech 2020 reitinge ir rekomenduota kaip viena iš FinTech srities lyderių. Ji buvo išskirta kaip gerai pasirengusi tvarkyti investicinių fondų reikalus bei teikti pagalbą finansų įstaigoms.

Legal500 ECOVIS ProventusLaw komanda yra tikrai profesionali ir turinti daug žinių darbo teisės srityje. Rekomenduotume juos kaip labai stiprią advokatų kontorą, atstovaujančią klientams darbo santykių ginčuose.

Inga Karulaitytė buvo pripažinta kaip ypač vertinama bankų ir finansų teisės ekspertė IFLR1000 2019, IFLR1000 2020 reitinguose.

Pasirinkdami advokatų kontorą, kuri mums padėtų viso licencijavimo proceso metu siekiant elektroninių pinigų įstaigos licencijos, nekilo abejonių, kad turėtume bendradarbiauti su ECOVIS.

Šios advokatų kontoros komandos stiprioji pusė yra tai, kad ji puikiai išmano nekilnojamojo turto ir statybų srities įstatymus, be to, ji nuolatos tobulina savo kompetencijas.

Loreta Andziulytė išsiskiria savo žiniomis telekomunikacijų, duomenų apsaugos, bankroto, restruktūrizavimo, įmonių valdymo ir finansinio reguliavimo reikaluose. Jos žinias atspindi tikslūs, kokybiški ir išsamūs dokumentai bei konsultacijos.

Ecovis ProventusLaw yra geriausiai žinoma Lietuvoje dėl savo patirties bankininkystės teisės srityje, kurioje ji reguliariai padeda vykdant su FinTech susijusius sandorius. Ši kontora labai greitai prie visko prisitaiko.

Naujienlaiškio prenumerataSusisiekti