Regina Laurinavičienė

Advokatė.

Praktikos sritys

  • Ginčai
  • Įmonių valdymas
  • Viešieji pirkimai
  • Nekilnojamas turtas ir statybos
  • Šeimos teisė
Gyvenimo aprašymas

Regina Laurinavičienė užsiima teisine praktika daugiau nei 15 metų. Lietuvos advokatūros nare ji tapo 1996 m.

Klientai labiausiai vertina jos patirtį ginčų sprendimoįmonių valdymonekilnojamojo turto ir statybosviešųjų pirkimų srityse.

Regina yra patyrusi mediacijos bei ginčų teisės specialistė, atstovaujanti klientams įvairiais teisminio proceso klausimais visų instancijų teismuose. Ji specializuojasi ginčuose dėl akcininkų teisių, vadovo atsakomybės, nesąžiningos konkurencijos taip pat statybų, viešųjų pirkimų, intelektinės nuosavybės ir kitais teisinio reguliavimo pažeidimo atvejais, sprendžiamais visų instancijų teismuose ir arbitraže, kur yra sukaupusi reikšmingą patirtį. Regina Laurinavičienė yra Vilniaus komercinio arbitražo teismo arbitrė nuo 2010 m.

Regina konsultuoja vietos ir tarptautinius klientus įmonių steigimo, akcijų ir turto sandorių, įmonių valdymo ir kitais įmonių teisės klausimais. Ji teikia teisinę pagalbą rengiant įmonių struktūrinius ir organizacinius dokumentus, vykdant pakeitimus įmonių struktūroje bei atliekant tiriamuosius darbus. Ji atstovauja klientams valstybinės priežiūros institucijose ir teismuose.

Teisininkė aktyviai tarpininkauja verslui užmezgant santykius su Kinija – 2014 m. tapo Lietuvos – Kinijos verslo tarybos nare.

Išsilavinimas

1976-1981 m.
Teisės magistras
Vilniaus Universitetas, Teisės fakultetas

1994 m.
Teisininkų tobulinimosi kursas
Tarptautinis teisės vystymo institutas (Italija)

Apdovanojimai ir pripažinimas

Žinios yra mažavertės be patirties. Todėl didžiuojamės, kad kalbėdami su Jumis galime dalintis SAVO patirties pavyzdžiais.

ECOVIS Proventuslaw buvo įvertinta Chambers FinTech 2020 reitinge ir rekomenduota kaip viena iš FinTech srities lyderių. Ji buvo išskirta kaip gerai pasirengusi tvarkyti investicinių fondų reikalus bei teikti pagalbą finansų įstaigoms.

Legal500 ECOVIS ProventusLaw komanda yra tikrai profesionali ir turinti daug žinių darbo teisės srityje. Rekomenduotume juos kaip labai stiprią advokatų kontorą, atstovaujančią klientams darbo santykių ginčuose.

Inga Karulaitytė buvo pripažinta kaip ypač vertinama bankų ir finansų teisės ekspertė IFLR1000 2019, IFLR1000 2020 reitinguose.

Pasirinkdami advokatų kontorą, kuri mums padėtų viso licencijavimo proceso metu siekiant elektroninių pinigų įstaigos licencijos, nekilo abejonių, kad turėtume bendradarbiauti su ECOVIS.

Šios advokatų kontoros komandos stiprioji pusė yra tai, kad ji puikiai išmano nekilnojamojo turto ir statybų srities įstatymus, be to, ji nuolatos tobulina savo kompetencijas.

Loreta Andziulytė išsiskiria savo žiniomis telekomunikacijų, duomenų apsaugos, bankroto, restruktūrizavimo, įmonių valdymo ir finansinio reguliavimo reikaluose. Jos žinias atspindi tikslūs, kokybiški ir išsamūs dokumentai bei konsultacijos.

Ecovis ProventusLaw yra geriausiai žinoma Lietuvoje dėl savo patirties bankininkystės teisės srityje, kurioje ji reguliariai padeda vykdant su FinTech susijusius sandorius. Ši kontora labai greitai prie visko prisitaiko.

Susisiekti