Paulius Gavelis

Vyresnysis teisininkas, advokato padėjėjas.

Praktikos sritys

  • Telekomunikacijos, informacinės technologijos ir duomenų apsauga
  • Bankrotas ir restruktūrizavimas
  • Nekilnojamas turtas ir statybos
  • Konkurencijos teisė
  • Viešieji pirkimai
Gyvenimo aprašymas

Paulius Gavelis yra kontoros vyresnysis teisininkas, advokato padėjėjas, sukaupęs daugiau kaip 4 metų teisinio darbo patirtį. Advokato padėjėju Paulius tapo 2016 m., o prie kontoros prisijungė 2015 metais.

Prieš prisijungdamas prie ECOVIS ProventusLaw komandos Paulius Gavelis ilgiau nei 3 metus dirbo teisininku Vilniaus miesto savivaldybėje, Teisės departamento Juridiniame skyriuje. Jis specializavosi teisminiuose ginčuose ir sukaupė reikšmingą patirtį atstovaujant Vilniaus miesto savivaldybę teisminiuose civiliniuose ir administraciniuose ginčuose.

Be teisinės praktikos ginčų srityje, Paulius teikia teisinę pagalbą statybų teisiniais klausimais, rengia statybų rangos taip pat komercines sutartis, taip pat specializuojasi bankroto teisės srityje. Jis taip pat prisideda sprendžiant intelektinės nuosavybės, duomenų apsaugos ir kitus klausimus, ypač aktualius telekomunikacijų ir informacinių technologijų sektoriui.

Išsilavinimas

2006 – 2011 m.
Teisės magistras
Vilniaus Universitetas, Teisės fakultetas

Apdovanojimai ir pripažinimas

Žinios yra mažavertės be patirties. Todėl didžiuojamės, kad kalbėdami su Jumis galime dalintis SAVO patirties pavyzdžiais.

ECOVIS Proventuslaw buvo įvertinta Chambers FinTech 2020 reitinge ir rekomenduota kaip viena iš FinTech srities lyderių. Ji buvo išskirta kaip gerai pasirengusi tvarkyti investicinių fondų reikalus bei teikti pagalbą finansų įstaigoms.

Legal500 ECOVIS ProventusLaw komanda yra tikrai profesionali ir turinti daug žinių darbo teisės srityje. Rekomenduotume juos kaip labai stiprią advokatų kontorą, atstovaujančią klientams darbo santykių ginčuose.

Inga Karulaitytė buvo pripažinta kaip ypač vertinama bankų ir finansų teisės ekspertė IFLR1000 2019, IFLR1000 2020 reitinguose.

Pasirinkdami advokatų kontorą, kuri mums padėtų viso licencijavimo proceso metu siekiant elektroninių pinigų įstaigos licencijos, nekilo abejonių, kad turėtume bendradarbiauti su ECOVIS.

Šios advokatų kontoros komandos stiprioji pusė yra tai, kad ji puikiai išmano nekilnojamojo turto ir statybų srities įstatymus, be to, ji nuolatos tobulina savo kompetencijas.

Loreta Andziulytė išsiskiria savo žiniomis telekomunikacijų, duomenų apsaugos, bankroto, restruktūrizavimo, įmonių valdymo ir finansinio reguliavimo reikaluose. Jos žinias atspindi tikslūs, kokybiški ir išsamūs dokumentai bei konsultacijos.

Ecovis ProventusLaw yra geriausiai žinoma Lietuvoje dėl savo patirties bankininkystės teisės srityje, kurioje ji reguliariai padeda vykdant su FinTech susijusius sandorius. Ši kontora labai greitai prie visko prisitaiko.

Naujienlaiškio prenumerataSusisiekti