Milda Šlekytė

Vyresnioji teisininkė, advokato padėjėja.

Praktikos sritys

  • Įmonių valdymas
  • Darbo teisė
  • Telekomunikacijos ir informacinės technologijos
  • Duomenų apsauga
  • Finansinės paslaugos
Gyvenimo aprašymas

Milda Šlekytė yra ECOVIS ProventusLaw advokatų kontoros vyresnioji teisininkė, turinti daugiau nei 4 metų teisinio darbo patirtį ir šiuo metu specializuojasi įmonių valdymodarbo teisėstelekomunikacijų, informacinių technologijų ir duomenų apsaugos, taip pat finansinių paslaugų srityse.

Prieš prisijungdama prie mūsų kontoros, ji ilgą laiką užėmė vadovaujančias pareigas prekybos srityje, taip pat atliko teisinio darbo praktiką valstybinėje institucijoje. Milda pastaruoju metu specializavosi įmonių, IT ir telekomunikacijų, darbo teisės srityse, bei vedė mokymus įmonėms darbo teisės ir duomenų apsaugos klausimais.

Be teisinės praktikos įmonių ir darbo teisės srityse, Milda teikia teisinę pagalbą telekomunikacijų, informacinių technologijų ir duomenų apsaugos klausimais, aktyviai domisi ir prisideda sprendžiant klausimus susijusius su finansinėmis paslaugomis.

Milda prie ECOVIS ProventusLaw komandos prisijungė 2017 m. rudenį. Milda Šlekytė yra advokato padėjėja nuo 2016 metų.

Išsilavinimas

2016 – 2019 m.
Teisės magistras (Civilinės ir verslo teisės specializacija)
Mykolo Romerio Universitetas, Mykolo Romerio teisės mokykla

2009 – 2011 m.
Teisės magistras (Tarptautinės teisės specializacija, Tarptautinė žmogaus teisių apsauga)
Mykolo Romerio Universitetas, Teisės fakultetas

2005– 2009 m.
Teisės bakalauras
Mykolo Romerio Universitetas, Ekonomikos ir finansų valdymo fakultetas

Apdovanojimai ir pripažinimas

Žinios yra mažavertės be patirties. Todėl didžiuojamės, kad kalbėdami su Jumis galime dalintis SAVO patirties pavyzdžiais.

ECOVIS Proventuslaw buvo įvertinta Chambers FinTech 2020 reitinge ir rekomenduota kaip viena iš FinTech srities lyderių. Ji buvo išskirta kaip gerai pasirengusi tvarkyti investicinių fondų reikalus bei teikti pagalbą finansų įstaigoms.

Legal500 ECOVIS ProventusLaw komanda yra tikrai profesionali ir turinti daug žinių darbo teisės srityje. Rekomenduotume juos kaip labai stiprią advokatų kontorą, atstovaujančią klientams darbo santykių ginčuose.

Inga Karulaitytė buvo pripažinta kaip ypač vertinama bankų ir finansų teisės ekspertė IFLR1000 2019, IFLR1000 2020 reitinguose.

Pasirinkdami advokatų kontorą, kuri mums padėtų viso licencijavimo proceso metu siekiant elektroninių pinigų įstaigos licencijos, nekilo abejonių, kad turėtume bendradarbiauti su ECOVIS.

Šios advokatų kontoros komandos stiprioji pusė yra tai, kad ji puikiai išmano nekilnojamojo turto ir statybų srities įstatymus, be to, ji nuolatos tobulina savo kompetencijas.

Loreta Andziulytė išsiskiria savo žiniomis telekomunikacijų, duomenų apsaugos, bankroto, restruktūrizavimo, įmonių valdymo ir finansinio reguliavimo reikaluose. Jos žinias atspindi tikslūs, kokybiški ir išsamūs dokumentai bei konsultacijos.

Ecovis ProventusLaw yra geriausiai žinoma Lietuvoje dėl savo patirties bankininkystės teisės srityje, kurioje ji reguliariai padeda vykdant su FinTech susijusius sandorius. Ši kontora labai greitai prie visko prisitaiko.

Naujienlaiškio prenumerataSusisiekti