Lina Bulovienė

Teisininkė, advokato padėjėja

  • Darbo teisė
  • Migracija
  • Ginčai
  • Bankrotas ir restruktūrizavimas
  • Sutarčių teisė
  • Finansinės paslaugos
  • Nesąžininga konkurencija
Gyvenimo aprašymas

Lina Bulovienė yra kontoros teisininkė, sukaupusi daugiau kaip 8 metų teisinio darbo patirties ir šiuo metu specializuojasi darbo teisės, migracijos, ginčų, nesąžiningos konkurencijos, sutarčių bei bankroto ir restruktūrizavimo teisės srityse.

Lina Bulovienė yra advokato padėjėja nuo 2013 metų.

Prie ECOVIS ProventusLaw ji prisijungė 2020 m. pradžioje. Prieš tai įgijo teisinio darbo patirties kitose advokatų kontorose, kuriose dirbo su ginčais, prievolių užtikrinimo klausimais, sutarčių teise, įmonių bankroto ir restruktūrizavimo klausimais bei šeimos teise.

Teisininkė ilgą laiką konsultavo vieną didžiausią statybų bendrovę sutarčių ir darbo teisės klausimais, taip pat sprendžiant įvairius ginčus. Taip pat ilgą laiką dirbo su žemės ūkio bendrovėmis, kurias atstovavo ginčuose, derybose, konsultavo prievolių užtikrinimo, sutarčių teisės klausimais.

Teisininkė aktyviai domisi darbo ir migracijos teisės naujovėmis ir savo įžvalgomis mielai dalinasi žiniasklaidoje.

 

Išsilavinimas

Mykolo Romerio universitetas
Teisės fakultetas
Teisės bakalauras 2009-2013 m.

Mykolo Romerio universitetas
Teisės fakultetas
Civilinės teisės magistras 2013-2015 m.

Apdovanojimai ir pripažinimas

Žinios yra mažavertės be patirties. Todėl didžiuojamės, kad kalbėdami su Jumis galime dalintis SAVO patirties pavyzdžiais.

ECOVIS Proventuslaw buvo įvertinta Chambers FinTech 2020, 2021, 2022 reitinge ir rekomenduota kaip viena iš FinTech srities lyderių. Ji buvo išskirta kaip gerai pasirengusi tvarkyti investicinių fondų reikalus bei teikti pagalbą finansų įstaigoms.

Visi darbuotojai yra aukštos kvalifikacijos specialistai, aiškiai suprantantys mūsų užduotis ir tikslus, kurių siekiame. Aptarnavimas yra aukšto lygio, o įmonė visada pasirengusi daryti papildomai, kad viskas būtų tobula.

Inga Karulaitytė buvo pripažinta kaip ypač vertinama bankų ir finansų teisės ekspertė IFLR1000 2019, IFLR1000 2020 reitinguose.

Pasirinkdami advokatų kontorą, kuri mums padėtų viso licencijavimo proceso metu siekiant elektroninių pinigų įstaigos licencijos, nekilo abejonių, kad turėtume bendradarbiauti su ECOVIS.

Su ECOVIS ProventusLaw visada malonu dirbti. Gilios srities žinios, patikimumas, pasitikėjimas, lojalumas, dėmesys detalėms, komandos ir laiko valdymas – ir tai tik dalis šios advokatų kontoros privalumų.

Loreta Andziulytė išsiskiria savo žiniomis telekomunikacijų, duomenų apsaugos, bankroto, restruktūrizavimo, įmonių valdymo ir finansinio reguliavimo reikaluose. Jos žinias atspindi tikslūs, kokybiški ir išsamūs dokumentai bei konsultacijos.

Ecovis ProventusLaw yra geriausiai žinoma Lietuvoje dėl savo patirties bankininkystės teisės srityje, kurioje ji reguliariai padeda vykdant su FinTech susijusius sandorius. Ši kontora labai greitai prie visko prisitaiko.

ECOVIS turi atsidavusią Darbo teisės komandą, kuri visada rūpinasi klientų poreikiais ir stengiasi rasti geriausią sprendimą. Nesvarbu, kurioje pusėje jie turi būti – darbuotojo ar darbdavio pusėje, ECOVIS užtikrins, kad sprendimas bus rastas.

Naujienlaiškio prenumerataSusisiekti