Karina Zenkevičiūtė

Teisininkė, advokato padėjėja.

Praktikos sritys

  • Įmonių valdymas
  • Duomenų apsauga
  • Finansinės paslaugos
Gyvenimo aprašymas

Šiuo metu Karina konsultuoja ECOVIS ProventusLaw FinTech klientus licencijavimo proceso klausimais. Jos darbas yra susijęs su elektroninių pinigų arba mokėjimo įstaigų licencijavimui reikalingų dokumentų parengimu.

Karinos kasdienis darbas yra taip pat susijęs su įmonės valdymo klausimais – nuo bendrovės steigimo procedūros iki kitų teisinių dokumentų rengimo klientams, kuomet bendrovė jau yra įsteigta.

Karina prie ECOVIS ProventusLaw komandos prisijungė 2018 m. kovą ir yra advokato padėjėja nuo 2018 m. spalio mėnesio.

Ji yra Vilniaus universiteto absolventė.

Išsilavinimas

2013-2018

Teisės magistras
Vilniaus Universitetas, Teisės fakultetas

Apdovanojimai ir pripažinimas

Žinios yra mažavertės be patirties. Todėl didžiuojamės, kad kalbėdami su Jumis galime dalintis SAVO patirties pavyzdžiais.

ECOVIS Proventuslaw buvo įvertinta Chambers FinTech 2020 reitinge ir rekomenduota kaip viena iš FinTech srities lyderių. Ji buvo išskirta kaip gerai pasirengusi tvarkyti investicinių fondų reikalus bei teikti pagalbą finansų įstaigoms.

Legal500 ECOVIS ProventusLaw komanda yra tikrai profesionali ir turinti daug žinių darbo teisės srityje. Rekomenduotume juos kaip labai stiprią advokatų kontorą, atstovaujančią klientams darbo santykių ginčuose.

Inga Karulaitytė buvo pripažinta kaip ypač vertinama bankų ir finansų teisės ekspertė IFLR1000 2019, IFLR1000 2020 reitinguose.

Pasirinkdami advokatų kontorą, kuri mums padėtų viso licencijavimo proceso metu siekiant elektroninių pinigų įstaigos licencijos, nekilo abejonių, kad turėtume bendradarbiauti su ECOVIS.

Šios advokatų kontoros komandos stiprioji pusė yra tai, kad ji puikiai išmano nekilnojamojo turto ir statybų srities įstatymus, be to, ji nuolatos tobulina savo kompetencijas.

Loreta Andziulytė išsiskiria savo žiniomis telekomunikacijų, duomenų apsaugos, bankroto, restruktūrizavimo, įmonių valdymo ir finansinio reguliavimo reikaluose. Jos žinias atspindi tikslūs, kokybiški ir išsamūs dokumentai bei konsultacijos.

Ecovis ProventusLaw yra geriausiai žinoma Lietuvoje dėl savo patirties bankininkystės teisės srityje, kurioje ji reguliariai padeda vykdant su FinTech susijusius sandorius. Ši kontora labai greitai prie visko prisitaiko.

Naujienlaiškio prenumerataSusisiekti