Indrė Remeikienė

Teisininkė, advokato padėjėja.

Praktikos sritys

  • Ginčai
  • Įmonių valdymas
  • Viešieji pirkimai
  • Nekilnojamas turtas ir statybos
  • Šeimos teisė
Gyvenimo aprašymas

Indrė Remeikienė yra ECOVIS ProventusLaw advokatų kontoros teisininkė.

Didžiąją darbo dalį Indrė rengia ieškinius, pretenzijas, skundus, atsiliepimus ir kitus procesinius dokumentus visų instancijų teismams. Ji taip pat yra sukaupusi patirties konsultuojant tiek Lietuvos, tiek užsienio bendroves įvairiais įmonių teisės klausimais, tarp jų įmonių valdymo bei kitais su kasdiene įmonių veikla susijusiais klausimais.

Be šių klausimų Indrė taip pat teikia klientams teisinę pagalbą šeimos teisės, sandorių negaliojimo, viešųjų pirkimų, nekilnojamojo turto teisiniais klausimais.

Indrė prie ECOVIS ProventusLaw komandos prisijungė 2016 m. pabaigoje.

Išsilavinimas

2015-2016 m.
Teisės magistras, Civilinės teisės specializacija
Mykolo Romerio Universitetas, Teisės fakultetas

2011-2015 m.
Teisės bakalauras
Mykolo Romerio Universitetas, Teisės fakultetas

Apdovanojimai ir pripažinimas

Žinios yra mažavertės be patirties. Todėl didžiuojamės, kad kalbėdami su Jumis galime dalintis SAVO patirties pavyzdžiais.

ECOVIS Proventuslaw buvo įvertinta Chambers FinTech 2020 reitinge ir rekomenduota kaip viena iš FinTech srities lyderių. Ji buvo išskirta kaip gerai pasirengusi tvarkyti investicinių fondų reikalus bei teikti pagalbą finansų įstaigoms.

Legal500 ECOVIS ProventusLaw komanda yra tikrai profesionali ir turinti daug žinių darbo teisės srityje. Rekomenduotume juos kaip labai stiprią advokatų kontorą, atstovaujančią klientams darbo santykių ginčuose.

Inga Karulaitytė buvo pripažinta kaip ypač vertinama bankų ir finansų teisės ekspertė IFLR1000 2019, IFLR1000 2020 reitinguose.

Pasirinkdami advokatų kontorą, kuri mums padėtų viso licencijavimo proceso metu siekiant elektroninių pinigų įstaigos licencijos, nekilo abejonių, kad turėtume bendradarbiauti su ECOVIS.

Šios advokatų kontoros komandos stiprioji pusė yra tai, kad ji puikiai išmano nekilnojamojo turto ir statybų srities įstatymus, be to, ji nuolatos tobulina savo kompetencijas.

Loreta Andziulytė išsiskiria savo žiniomis telekomunikacijų, duomenų apsaugos, bankroto, restruktūrizavimo, įmonių valdymo ir finansinio reguliavimo reikaluose. Jos žinias atspindi tikslūs, kokybiški ir išsamūs dokumentai bei konsultacijos.

Ecovis ProventusLaw yra geriausiai žinoma Lietuvoje dėl savo patirties bankininkystės teisės srityje, kurioje ji reguliariai padeda vykdant su FinTech susijusius sandorius. Ši kontora labai greitai prie visko prisitaiko.

Susisiekti