Domantas Vilys

Teisininko padėjėjas.

Praktikos sritys

  • Ginčai
  • Finansinės paslaugos, licencijavimas, atitiktis
  • Pinigų plovimo prevencijos (AML) ir informacijos apie klientą (KYC) atitiktis
Gyvenimo aprašymas

Domantas Vilys yra teisininko padėjėjas, šiuo metu padedantis kontoros finansinių įstaigų licencijavimo, atitikties bei ginčų sprendimo grupių teisininkams.

Prieš prisijungdamas prie ECOVIS ProventusLaw, Domantas atliko profesinę praktiką vienoje advokatų kontoroje Vilniuje , kurioje įgijo patirties ginčų sprendimo srityje.

Domantas Vilys prisijungė prie kontoros 2019 m. vasario pradžioje.

Išsilavinimas

2015 – iki dabar 
Teisės magistras
Vilniaus Universitetas, Teisės fakultetas

Apdovanojimai ir pripažinimas

Žinios yra mažavertės be patirties. Todėl didžiuojamės, kad kalbėdami su Jumis galime dalintis SAVO patirties pavyzdžiais.

ECOVIS Proventuslaw buvo įvertinta Chambers FinTech 2020 reitinge ir rekomenduota kaip viena iš FinTech srities lyderių. Ji buvo išskirta kaip gerai pasirengusi tvarkyti investicinių fondų reikalus bei teikti pagalbą finansų įstaigoms.

Legal500 ECOVIS ProventusLaw komanda yra tikrai profesionali ir turinti daug žinių darbo teisės srityje. Rekomenduotume juos kaip labai stiprią advokatų kontorą, atstovaujančią klientams darbo santykių ginčuose.

Inga Karulaitytė buvo pripažinta kaip ypač vertinama bankų ir finansų teisės ekspertė IFLR1000 2019, IFLR1000 2020 reitinguose.

Pasirinkdami advokatų kontorą, kuri mums padėtų viso licencijavimo proceso metu siekiant elektroninių pinigų įstaigos licencijos, nekilo abejonių, kad turėtume bendradarbiauti su ECOVIS.

Šios advokatų kontoros komandos stiprioji pusė yra tai, kad ji puikiai išmano nekilnojamojo turto ir statybų srities įstatymus, be to, ji nuolatos tobulina savo kompetencijas.

Loreta Andziulytė išsiskiria savo žiniomis telekomunikacijų, duomenų apsaugos, bankroto, restruktūrizavimo, įmonių valdymo ir finansinio reguliavimo reikaluose. Jos žinias atspindi tikslūs, kokybiški ir išsamūs dokumentai bei konsultacijos.

Ecovis ProventusLaw yra geriausiai žinoma Lietuvoje dėl savo patirties bankininkystės teisės srityje, kurioje ji reguliariai padeda vykdant su FinTech susijusius sandorius. Ši kontora labai greitai prie visko prisitaiko.

Susisiekti