Daiva Lideikienė

Bankininkystės ir investavimo praktikos grupės vadovė

Praktikos sritys

  • Finansinės paslaugos
Gyvenimo aprašymas

Daiva Lideikienė yra advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw Bankininkystės ir investavimo praktikos grupės vadovė. Savo karjerą Daiva pradėjo Vokietijoje NORD/LB banke kreditavimo srityje. Grįžus į Lietuvą daug metų dirbo vadovaujantį darbą kredito rizikos valdymo srityje Nord/LB, DNB NORD, DNB bankuose.

2017-2020 m Daiva užėmė Rizikos Vadovo pareigas naujai steigiamuose bankuose bei įgijo patirties visame banko steigimo ir valdymo procese nuo licencijavimo iki veiklos pradžios.

ECOVIS ProventusLaw Daiva Lideikienė konsultuoja klientus Finansų maklerio, Vartojimo kredito davėjų ir Specializuoto banko licencijavimo klausimais, yra atsakinga už vidaus audito paslaugas, padeda klientams pasiruošti reikalingas tvarkas ir politikas, susijusias su vidaus kontrole, rizikomis ir atsakingu skolinimu.

Išsilavinimas

2020-2021 m.
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas
EMBA studijos

2004 m.
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas
Strateginio valdymo modulis

1994-1998 m.
Vilniaus Universitetas
Verslo administravimas ir vadyba

Apdovanojimai ir pripažinimas

Žinios yra mažavertės be patirties. Todėl didžiuojamės, kad kalbėdami su Jumis galime dalintis SAVO patirties pavyzdžiais.

ECOVIS Proventuslaw buvo įvertinta Chambers FinTech 2020, 2021, 2022 reitinge ir rekomenduota kaip viena iš FinTech srities lyderių. Ji buvo išskirta kaip gerai pasirengusi tvarkyti investicinių fondų reikalus bei teikti pagalbą finansų įstaigoms.

Visi darbuotojai yra aukštos kvalifikacijos specialistai, aiškiai suprantantys mūsų užduotis ir tikslus, kurių siekiame. Aptarnavimas yra aukšto lygio, o įmonė visada pasirengusi daryti papildomai, kad viskas būtų tobula.

Inga Karulaitytė buvo pripažinta kaip ypač vertinama bankų ir finansų teisės ekspertė IFLR1000 2019, IFLR1000 2020 reitinguose.

Pasirinkdami advokatų kontorą, kuri mums padėtų viso licencijavimo proceso metu siekiant elektroninių pinigų įstaigos licencijos, nekilo abejonių, kad turėtume bendradarbiauti su ECOVIS.

Su ECOVIS ProventusLaw visada malonu dirbti. Gilios srities žinios, patikimumas, pasitikėjimas, lojalumas, dėmesys detalėms, komandos ir laiko valdymas – ir tai tik dalis šios advokatų kontoros privalumų.

Loreta Andziulytė išsiskiria savo žiniomis telekomunikacijų, duomenų apsaugos, bankroto, restruktūrizavimo, įmonių valdymo ir finansinio reguliavimo reikaluose. Jos žinias atspindi tikslūs, kokybiški ir išsamūs dokumentai bei konsultacijos.

Ecovis ProventusLaw yra geriausiai žinoma Lietuvoje dėl savo patirties bankininkystės teisės srityje, kurioje ji reguliariai padeda vykdant su FinTech susijusius sandorius. Ši kontora labai greitai prie visko prisitaiko.

ECOVIS turi atsidavusią Darbo teisės komandą, kuri visada rūpinasi klientų poreikiais ir stengiasi rasti geriausią sprendimą. Nesvarbu, kurioje pusėje jie turi būti – darbuotojo ar darbdavio pusėje, ECOVIS užtikrins, kad sprendimas bus rastas.

Naujienlaiškio prenumerataSusisiekti