Brigida Bacienė

Asocijuota partnerė, Darbo teisės grupės vadovė, Sertifikuota duomenų apsaugos ekspertė (CIPP/E)

Praktikos sritys

  • Darbo teisė
  • Ginčai
  • Duomenų apsauga
  • Transporto ir jūrų teisė
  • Žiniasklaida ir reklama
  • Telekomunikacijos, informacinės technologijos ir duomenų apsauga
Gyvenimo aprašymas

Brigida Bacienė yra ECOVIS ProventusLaw asocijuota partnerė ir Darbo teisės grupės vadovė, turinti daugiau nei 14 metų teisinio darbo patirtį. Brigida yra atlikusi praktiką Vokietijos advokatų kontoroje Graf von Westphalen, Wirtschaftsprufer, Steuerberater Partnerschaft.

Jos specializacija – duomenų apsaugos, darbo teisė, intelektinės nuosavybės, žiniasklaidos, mokesčių teisė, technologijų, žiniasklaidos ir telekomunikacijų (TMT) teisė, ginčų sprendimo ir konkurencijos teisė.

Brigida yra Tarptautinės privatumo specialistų asociacijos (IAPP) pripažinta sertifikuota informacijos privatumo specialistė Europoje (CIPP/E). Brigida išmano duomenų apsaugą, todėl teikia Duomenų apsaugos pareigūno paslaugas finansų įstaigoms.

Be to, B. Bacienė padeda įmonėms su jų darbuotojais susijusių strategijų klausimais, atstovauja darbdaviams bylose, susijusiose su nesąžininga konkurencija dėl esamų ar buvusių darbuotojų, darbo sutarčių nutraukimu ir atstovauja klientams teismuose bei kitose įstaigose. Taip pat ji atliko vienos didžiausių ryšių su klientais valdymo paslaugas teikiančių įmonių, kurioje dirba apie 800 darbuotojų, išsamų teisinį darbo teisės atitikties patikrinimą.

B. Bacienė turi patirties ir žinių telekomunikacijų ir IT srityje. Ji konsultuoja Lietuvoje veikiančias telekomunikacijų ir IT įmones joms siekiant įsigyti informacinių technologijų sistemas, gauti licencijas ir praktinių žinių (know-how) apsaugą. Ji dalyvavo kuriant strateginę IT sistemų vertę ir jas parduodant valdžios institucijoms. Brigida padeda Lietuvoje veikiančioms įmonėms IT sistemos kūrimo strategijų, sutarčių sudarymo ir klientų atstovavimo teisme klausimais.

Kelerius metus Brigida teikia mokymus darbo teisės, intelektinės nuosavybės ir duomenų apsaugos temomis. Mokymai apima kliento darbuotojų mokymą tais klausimais, kurie yra svarbūs konkretiems klientams, ir įvadinius seminarus visiems suinteresuotiems asmenims. Advokato padėjėja taip pat jau kelis metus rengia mokymus darbo teisės klausimais. Be to, įsigaliojus Bendrajam duomenų apsaugos reglamentui Brigida konsultuoja įmones ir organizacijas, siekiant šioms tinkamai pasirengti asmens duomenų tvarkymui, padeda rengiant duomenų apsaugos politikas.

Klientai vertina tai, kad Brigida visada laiku atsako bei pakonsultuoja ir kad nurodo visas rizikas bei pasiūlo geriausius sprendimus ir strategijas.

Advokato padėjėja teikia konsultacijas bankrutuojančioms bendrovėms bei bankrutuojančių bendrovių kreditoriams viso bankroto eigoje.

Teisininkė aktyviai domisi darbo teisės naujovėmis ir savo įžvalgomis mielai dalinasi žiniasklaidoje.

Išsilavinimas

2004 – 2009 m.
Teisės magistras
Vilniaus Universitetas, Teisės fakultetas

2007 m. rugsėjis – 2008 m. vasaris
Studijos pagal ERASMUS mainų programą
Kiolno Universitetas, Teisės fakultetas (Vokietija)

2005 – 2007 m.
Išlaikytas egzaminas ir gautas sertifikatas
Vokietijos teisės centras (Vokietija)

Įžvalgos

B. Sorokina. Ar sunku atsisveikinti su brangiu darbuotoju? DELFI, 2015 DELFI, 2015

Apdovanojimai ir pripažinimas

Žinios yra mažavertės be patirties. Todėl didžiuojamės, kad kalbėdami su Jumis galime dalintis SAVO patirties pavyzdžiais.

ECOVIS Proventuslaw buvo įvertinta Chambers FinTech 2020, 2021, 2022 reitinge ir rekomenduota kaip viena iš FinTech srities lyderių. Ji buvo išskirta kaip gerai pasirengusi tvarkyti investicinių fondų reikalus bei teikti pagalbą finansų įstaigoms.

Visi darbuotojai yra aukštos kvalifikacijos specialistai, aiškiai suprantantys mūsų užduotis ir tikslus, kurių siekiame. Aptarnavimas yra aukšto lygio, o įmonė visada pasirengusi daryti papildomai, kad viskas būtų tobula.

Inga Karulaitytė buvo pripažinta kaip ypač vertinama bankų ir finansų teisės ekspertė IFLR1000 2019, IFLR1000 2020 reitinguose.

Pasirinkdami advokatų kontorą, kuri mums padėtų viso licencijavimo proceso metu siekiant elektroninių pinigų įstaigos licencijos, nekilo abejonių, kad turėtume bendradarbiauti su ECOVIS.

Su ECOVIS ProventusLaw visada malonu dirbti. Gilios srities žinios, patikimumas, pasitikėjimas, lojalumas, dėmesys detalėms, komandos ir laiko valdymas – ir tai tik dalis šios advokatų kontoros privalumų.

Loreta Andziulytė išsiskiria savo žiniomis telekomunikacijų, duomenų apsaugos, bankroto, restruktūrizavimo, įmonių valdymo ir finansinio reguliavimo reikaluose. Jos žinias atspindi tikslūs, kokybiški ir išsamūs dokumentai bei konsultacijos.

Ecovis ProventusLaw yra geriausiai žinoma Lietuvoje dėl savo patirties bankininkystės teisės srityje, kurioje ji reguliariai padeda vykdant su FinTech susijusius sandorius. Ši kontora labai greitai prie visko prisitaiko.

ECOVIS turi atsidavusią Darbo teisės komandą, kuri visada rūpinasi klientų poreikiais ir stengiasi rasti geriausią sprendimą. Nesvarbu, kurioje pusėje jie turi būti – darbuotojo ar darbdavio pusėje, ECOVIS užtikrins, kad sprendimas bus rastas.

Naujienlaiškio prenumerataSusisiekti