Beata Kovalčuk

Jaunesnioji teisininkė

Praktikos sritys

  • Įmonių valdymas
  • Finansinės paslaugos
Gyvenimo aprašymas

Beata Kovalčuk yra ECOVIS ProventusLaw advokatų kontoros jaunesnioji teisininkė. Šiuo metu ji specializuojasi sutarčių teisės, intelektinės ir pramoninės nuosavybės teisės srityse.

Prieš prisijungdama prie mūsų kontoros ji dirbo teisės analitiku advokatų kontoroje Rygoje bei antstolio asistente anstolių kontoroje, atliko teisinio pobūdžio praktiką notarų biuruose Lietuvoje ir Lenkijoje, o taip pat vienoje didžiausių advokatų kontorų Lietuvoje bei Krokuvos apylinkės teisme Lenkijoje.

Prie ECOVIS ProventusLaw advokatų kontoros komandos Beata prisijungė 2018 m.

Išsilavinimas

2019 – iki dabar
Podiplominės studijos, Ženklodaros valdymas
SGH Varšuvos aušktoji ekonomikos mokykla, Tarptautinės vadybos ir rinkodaros institutas

2013-2018

Teisės magistras, Intelektinės nuosavybės teisės specializacija
Krokuvos Jogailos Universitetas, Teisės ir administravimo fakultetas

Apdovanojimai ir pripažinimas

Žinios yra mažavertės be patirties. Todėl didžiuojamės, kad kalbėdami su Jumis galime dalintis SAVO patirties pavyzdžiais.

ECOVIS Proventuslaw buvo įvertinta Chambers FinTech 2020 reitinge ir rekomenduota kaip viena iš FinTech srities lyderių. Ji buvo išskirta kaip gerai pasirengusi tvarkyti investicinių fondų reikalus bei teikti pagalbą finansų įstaigoms.

Legal500 ECOVIS ProventusLaw komanda yra tikrai profesionali ir turinti daug žinių darbo teisės srityje. Rekomenduotume juos kaip labai stiprią advokatų kontorą, atstovaujančią klientams darbo santykių ginčuose.

Inga Karulaitytė buvo pripažinta kaip ypač vertinama bankų ir finansų teisės ekspertė IFLR1000 2019, IFLR1000 2020 reitinguose.

Pasirinkdami advokatų kontorą, kuri mums padėtų viso licencijavimo proceso metu siekiant elektroninių pinigų įstaigos licencijos, nekilo abejonių, kad turėtume bendradarbiauti su ECOVIS.

Šios advokatų kontoros komandos stiprioji pusė yra tai, kad ji puikiai išmano nekilnojamojo turto ir statybų srities įstatymus, be to, ji nuolatos tobulina savo kompetencijas.

Loreta Andziulytė išsiskiria savo žiniomis telekomunikacijų, duomenų apsaugos, bankroto, restruktūrizavimo, įmonių valdymo ir finansinio reguliavimo reikaluose. Jos žinias atspindi tikslūs, kokybiški ir išsamūs dokumentai bei konsultacijos.

Ecovis ProventusLaw yra geriausiai žinoma Lietuvoje dėl savo patirties bankininkystės teisės srityje, kurioje ji reguliariai padeda vykdant su FinTech susijusius sandorius. Ši kontora labai greitai prie visko prisitaiko.

Susisiekti