Adomas Taraskevičius

Rinkodaros ir komunikacijos vadybininkas.

Veiklos sritys

  • Ryšiai su žiniasklaida
  • Vidinė komunikacija
  • Rinkodara
  • Įvaizdžio formavimas
  • Renginių organizavimas
  • Socialinių tinklų administravimas
  • Tekstų kūrimas ir redagavimas
Gyvenimo aprašymas

Adomas Taraskevičius yra kontoros rinkodaros ir komunikacijos vadybininkas, turintis daugiau kaip 5 metų darbo patirtį ryšių su visuomene, komunikacijos srityse bei beveik 10 metų žurnalistinio darbo patirties. Rinkodaros ir komunikacijos vadybininkus Adomas Taraskevičius tapo 2016 m.

Prieš prisijungdamas prie ECOVIS ProventusLaw komandos Adomas Taraskevičius dirbo Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos LINAVA atstovu spaudai ir prezidento konsultantu komunikacijos klausimais, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Integruoto informacijos centro vadovu, dirbo su atskirais komunikacijos projektais transporto srityje.

Išsilavinimas

2005 – 2009 m.
Komunikacijos ir informacijos bakalauras (žurnalistika)
Vilniaus Universitetas, Komunikacijos fakultetas

2009 – 2011 m.
Komunikacijos ir informacijos magistras (tarptautinė komunikacija)
Vilniaus Universitetas, Komunikacijos fakultetas

2011 – 2017 m.
Transporto ir logistikos bakalauras (transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba)
Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Transporto inžinerijos fakultetas

Apdovanojimai ir pripažinimas

Žinios yra mažavertės be patirties. Todėl didžiuojamės, kad kalbėdami su Jumis galime dalintis SAVO patirties pavyzdžiais.

ECOVIS Proventuslaw buvo įvertinta Chambers FinTech 2020 reitinge ir rekomenduota kaip viena iš FinTech srities lyderių. Ji buvo išskirta kaip gerai pasirengusi tvarkyti investicinių fondų reikalus bei teikti pagalbą finansų įstaigoms.

Legal500 ECOVIS ProventusLaw komanda yra tikrai profesionali ir turinti daug žinių darbo teisės srityje. Rekomenduotume juos kaip labai stiprią advokatų kontorą, atstovaujančią klientams darbo santykių ginčuose.

Inga Karulaitytė buvo pripažinta kaip ypač vertinama bankų ir finansų teisės ekspertė IFLR1000 2019, IFLR1000 2020 reitinguose.

Pasirinkdami advokatų kontorą, kuri mums padėtų viso licencijavimo proceso metu siekiant elektroninių pinigų įstaigos licencijos, nekilo abejonių, kad turėtume bendradarbiauti su ECOVIS.

Šios advokatų kontoros komandos stiprioji pusė yra tai, kad ji puikiai išmano nekilnojamojo turto ir statybų srities įstatymus, be to, ji nuolatos tobulina savo kompetencijas.

Loreta Andziulytė išsiskiria savo žiniomis telekomunikacijų, duomenų apsaugos, bankroto, restruktūrizavimo, įmonių valdymo ir finansinio reguliavimo reikaluose. Jos žinias atspindi tikslūs, kokybiški ir išsamūs dokumentai bei konsultacijos.

Ecovis ProventusLaw yra geriausiai žinoma Lietuvoje dėl savo patirties bankininkystės teisės srityje, kurioje ji reguliariai padeda vykdant su FinTech susijusius sandorius. Ši kontora labai greitai prie visko prisitaiko.

Naujienlaiškio prenumerataSusisiekti