ECOVIS ProventusLaw organizuoja smurto ir priekabiavimo darbe prevencijos mokymus

2022-11-01 įsigaliojus Darbo kodekso pakeitimams, darbdaviams įtvirtintos naujos pareigos organizuoti mokymus savo darbuotojams apie smurto ir priekabiavimo (dar kitaip vadinamo mobingo) pavojus, prevencijos priemones, darbuotojų teises ir pareigas šioje srityje.

ECOVIS ProventusLaw, siekdama pagelbėti darbdaviams, kartu su kitais specialistais organizuoja mokymus smurto ir priekabiavimo tema, skirtus darbuotojams.

Organizacijos gali pasirinkti tarp šių mokymo rūšių:

  • Gyvi mokymai pas darbdavį;
  • Nuotoliniai mokymai, naudojant Zoom, Teams ar kitas nuotolines platformas;
  • Įrašyti mokymai ECOVIS ProventusLaw mokymų platformoje: https://regrallyacademy.teachable.com/

Mokymų temos:

1. Teisinio reguliavimo naujovės smurto ir priekabiavimo srityje.

Aptarsime, kokias pasekmes darbdaviui ir darbuotojui turi teisinio reguliavimo naujovės ir kokie pasikeitimai įsigaliojo nuo 2022 m. lapkričio 1 d. Kokią įtaką tai turi darbuotojui ir darbdaviui?

2. Kas yra smurtas ir priekabiavimas ir kaip jį atskirti nuo kitų nepageidaujamų elgesio formų?

Supažindinsime su dažniausiai pasitaikančiomis smurto ir priekabiavimo formomis, aptarsime kaip jas atpažinti ir kaip atskirti nuo kitokių elgesio formų. Seminaro metu bus pateiktos praktinės situacijos ir jų aptarimas, diskusija.

3. Kaip reaguoti, jei vis dėlto susidūrėme su smurtu ir priekabiavimu darbe?

Aptarsime, kaip reaguoti, jei vis dėlto susidūrėme su smurtu ir priekabiavimu. Seminaro metu pasidalinsime praktikomis, kaip tinkamai reaguoti į smurto ir priekabiavimo veiksmus – „Trijų NE“ taisyklė, „ tinkamas grįžtamasis ryšys“, “Kaip kalbėti, kad mane išgirstų”, kiti „tips & tricks“.

4. Praktinės užduotys, aptarimas

Mokymų metu atliksime užduotys, kurios padės įsisavinti žinias.

Kodėl ECOVIS ProventusLaw?

  • Mokymus apie smurto ir priekabiavimo darbe prevenciją ves ne tik ECOVIS ProventusLaw darbo teisės ekspertai, bet ir ilgametę patirtį psichologijos srityje turintys specialistai;
  • Mokymų metu pasidalinsime praktiniais pavyzdžiais, atsakysime į dažniausiai praktikoje užduodamus klausimus: kaip sukurti saugią darbo aplinką, kaip reaguoti, jei gaunamas pranešimas apie smurto ir priekabiavimo atvejį, kaip ištirti tokius atvejus ir užkirsti jiems kelią ateityje;
  • ECOVIS ProventusLaw darbo teisės ekspertai turi ilgametės patirties darbo ginčų srityje, todėl mokymų metu pasidalinsime patarimais, kaip išvengti ginčų ir koncentruotis į vertės organizacijoje kūrimą.

Naujienlaiškio prenumerataSusisiekti