side-area-logo

Europos elektroninių pinigų įstaigų rinką papildė UAB „ConnectPay“

Europos elektroninių pinigų įstaigų rinką papildė UAB „ConnectPay“

2018-01-22

UAB „ConnectPay“, kuriai ECOVIS ProventusLaw advokatų kontora talkino įgyjant elektroninių pinigų įstaigos licenciją, sėkmingai užbaigė visą licencijavimo procesą. Lietuvos banko valdyba suteikė teisę įmonei leisti elektroninius pinigus, atlikti mokėjimo operacijas, įskaitant ir tuos atvejus, kai mokėjimo paslaugų vartotojui lėšos suteiktos pagal kredito liniją, taip pat išduoti mokėjimo priemones.

Pradžioje įmonė ketina teikti mokėjimų ir pinigų pervedimų paslaugas SEPA sistemoje, taip pat pasiūlyti kredito linijas verslo klientams. Tolesniuose UAB „ConnectPay“ numatoma klientams pasiūlyti ir debetines mokėjimo korteles bei e-piniginės paslaugą keliomis valiutomis, o taip pat ir faktoringo paslaugas verslo klientams.  Visas veiklos modelis yra grįstas ekonomišku, paprastu, naujausiomis informacinėmis technologijos paremtu paslaugų teikimu klientams visame pasaulyje 24 val. per parą.

Kaip teigia ECOVIS ProventusLaw advokatė Inga Karulaitytė-Kvainauskienė, naujoji elektroninių pinigų įstaiga – tai ne tik gera žinia vartotojams, kuriems atsiveria didesnė finansinių paslaugų įvairovė, bet ir įrodymas, kad ECOVIS ProventusLaw pasitiki vis daugiau įmonių, siekiančių Lietuvos banko licencijų. „Kryptingas mūsų darbas, specializuojantis finansinių technologijų teisėje, nelieka nepastebėtas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje – tai jau 7 įmonė, kuriai per metus laiko padedame gauti mokėjimų ar elektroninių pinigų įstaigos licenciją. Ir tai tikrai ne pabaiga“, – teigia I. Karulaitytė-Kvainauskienė.

Lietuva finansinių technologijų ir inovacijų sektoriui patraukli dėl savo lanksčios reguliavimo sistemos, palankios teisinės bazės, o licencijavimo procesas mūsų šalyje – vienas greičiausių tarp ES valstybių. Daugelį verslų vilioja ir Lietuvoje verslui siūloma palanki aplinka bei pasaulinio lygio informacinių ir komunikacinių technologijų infrastruktūra, išsilavinę ir kvalifikuoti darbuotojai.

Lietuvos bankas taip pat kuria naują bandomąją finansinių inovacijų aplinką, kuri kompanijoms leis tobulinti inovatyvius finansinius produktus bei verslo sprendimus. Taip pat numatytas Blockchain technologijos bandomosios aplinkos sukūrimas.

CONTACT US!

FREE INITIAL ADVICE NOW!
Have a question or need more information?
Send us an e-mail message!