side-area-logo

Vienas žinomiausių Singapūro startuolių „InstaReM“ pasirinko Lietuvą savo baze Europoje

Vienas žinomiausių Singapūro startuolių „InstaReM“ pasirinko Lietuvą savo baze Europoje

2017-09-28

Į Europos finansų rinką per Lietuvą žengia viena žinomiausių Singapūro finansinių paslaugų (angl. FinTech) bendrovė. Lietuvos bankas išdavė elektroninių pinigų įstaigos licenciją „InstaReM“, jau veikiančiai daugiau kaip 50-yje pasaulio šalių. „InstaReM“ pristato save kaip naujos kartos įmonę, griaunančią pasenusią brangių ir neefektyvių tarptautinių piniginių pervedimų sistemą. Bendrovė vartotojams siūlo nebrangius, greitus ir saugius tarptautinius pinigų pervedimus bei valiutų keitimą nuolat atnaujinamu rinkos kursu. Licencija veiklai Europoje – tai vienas iš suplanuotų sparčios „InstaReM“ tarptautinės plėtros žingsnių.

Gavusi Lietuvos banko išduotą elektroninių pinigų įstaigos licenciją, „InstaReM“ planuoja lietuviams ir visos Europos vartotojams pasiūlyti internetinę tarptautinio pinigų pervedimo platformą, kuri leis vartotojams Europos ekonominės erdvės šalyse naudotis paslaugomis bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Įgyti lietuvišką licenciją „InstaReM“ padėjo daugiau kaip 65 pasaulio šalyse veikiančios tarptautinės konsultacijų bendrovės „ECOVIS“ Vilniaus, Singapūro, Liuksemburgo ir Vokietijos biurai, todėl šį projektą tikrai galima vadinti tarptautiniu.

„ECOVIS ProventusLaw“ advokatė Inga Karulaitytė-Kvainauskienė sako, kad „InstaReM“ atėjimas – tai geras kryptingo valdžios institucijų ir privačių konsultantų bendro darbo pavyzdys, neabejotinai duosiantis daug naudos ateityje. „Sukurta palanki teisinė ir verslo aplinka, modernus ir lankstus reguliavimas potencialiai domina daug investuotojų iš įvairių šalių, todėl tarptautinis „ECOVIS“ tinklas stengiasi kiek galima plačiau pristatyti šiuos Lietuvos pranašumus FinTech bendrovėms visame pasaulyje“, – teigia I. Karulaitytė-Kvainauskienė.

2017 m. gegužės mėnesį „ECOVIS“ tinklo padedama kita žinoma Singapūro bendrovė „Senjo Group“, besispecializuojanti mokėjimo paslaugų ir finansinių technologijų srityje, įsigijo Lietuvoje licencijuotą mokėjimų įstaigą UAB „Finolita Unio“.

„Sukurta palanki teisinė ir verslo aplinka, modernus ir lankstus reguliavimas potencialiai domina daug investuotojų iš įvairių šalių, todėl tarptautinis „ECOVIS“ tinklas stengiasi kiek galima plačiau pristatyti šiuos Lietuvos pranašumus FinTech bendrovėms visame pasaulyje“, – teigia I. Karulaitytė-Kvainauskienė.

„InstaReM“ atėjimas į Lietuvą yra gera žinia Lietuvos vartotojams – didėjant konkurencijai mokėjimo paslaugų rinkoje, vartotojai gaus pigesnes ir įvairesnes paslaugas. Kaip teigia vienas įmonės įkūrėjų ir vadovas Prajit Nanu, „InstaReM“ visiems su technologijomis draugaujantiems Lietuvos ir Europos vartotojams pasiūlys pinigų pervedimus bei valiutos keitimą sąžiningu keitimo kursu visą parą, prisijungiant realiu laiku kompiuteriu arba mobiliuoju įrenginiu. Įmonės vadovas atskleidžia, kad su Lietuva sieja ir daugiau ateities planų. „2018 m. pradžioje ketiname kreiptis dėl specializuotos banko licencijos, kuri leistų teikti dar daugiau finansinių paslaugų tiek Lietuvos, tiek visos ES vartotojams“, – pasakoja P. Nanu.

„InstaReM“ atėjimas į Lietuvą yra gera žinia Lietuvos vartotojams – didėjant konkurencijai mokėjimo paslaugų rinkoje, vartotojai gaus pigesnes ir įvairesnes paslaugas.

„ECOVIS ProventusLaw“ advokatė Inga Karulaitytė-Kvainauskienė sako, kad šiuo metu Lietuva yra neabejotinai viena iš patraukliausių finansų institucijų jurisdikcijų Europoje ir vis didėjantis Lietuvos banko naujai išduodamų licencijų kiekis yra geriausias to įrodymas. Jai pritaria ir „InstaReM“ vadovas. „Lietuvos valdžios institucijos iš tikrųjų sukūrė palankią aplinką FinTech įmonėms. Lietuvos banko valdoma naujos kartos mažmeninių mokėjimų sistema SEPA, suteikianti galimybę vykdyti mokėjimus visoje Europos ekonominėje erdvėje, kvalifikuoti specialistai, nulėmė, kad savo atstovybei Europoje pasirinkome Lietuvą“, – tikina P. Nanu.

Apie InstaReM

„InstaReM“ yra Singapūre įsikūrusi tarptautinė finansinių paslaugų įmonė, kuri buvo įkurta 2014 m. ir yra licencijuota kaip mokėjimo paslaugų įstaiga Singapūre, Honkonge, Australijoje ir Kanadoje. Įmonė atlieka mokėjimus daugiau kaip 50 pasaulio šalių. „InstaReM“ sukūrė unikalų mokėjimų tinklą Azijoje, kuriuo atlikdami tarptautinius mokėjimus už itin palankią kainą naudojami tiek kitos finansų įstaigos, tiek smulkios, vidutinės įmonės bei fiziniai asmenys.

FREE INITIAL ADVICE NOW!

CONTACT US!

FREE INITIAL ADVICE NOW!
Have a question or need more information?
Send us an e-mail message!


By clicking SEND I also accept your Privacy policy