side-area-logo

ECOVIS ProventusLaw – Pažaislio muzikos festivalio advokatų kontora

ECOVIS ProventusLaw – Pažaislio muzikos festivalio advokatų kontora

Tęsdama mecenatystės tradiciją ir savo socialinės atsakomybės politiką advokatų kontora ECOVIS ProventusLaw nutarė prisidėti prie prasidedančio XXII-ojo Pažaislio muzikos festivalio. Festivalis klausytojus džiugins visą vasarą – nuo birželio pradžios iki rugpjūčio pabaigos – šurmuliuosiančioje muzikos fiestoje skambės net 43 programos, atliekamos koncertų salėse, iškiliuose Lietuvos bažnyčių skliautuose, dvarų menėse bei klausytojų pamėgtose netradicinėse erdvėse, kurios festivalio organizatorių iniciatyva savo pradinę paskirtį laipsniškai pakeitė į meno bei muzikos mylėtojų traukos centrus. ECOVIS ProventusLaw advokatų kontora išskirtinį dėmesį nutarė parodyti keturiems festivalio koncertams.

„Festivalio partneriais tapti nutarėme suprasdami, kiek daug Lietuvos, o ir kiekvieno žmogaus gyvenime reiškia kultūra, o kiekvieną šalį bene labiausiai garsina būtent menininkai. Taip kartu iš arčiau su klasikine muzika kviesime susipažinti ir savo klientus bei partnerius“, – teigia ECOVIS ProventusLaw advokatė Loreta Andziulytė.

Pirmiausia ECOVIS ProventusLaw kartu su festivalio organizatoriais jau birželio 16 d. kvies į Kauno valstybinėje filharmonijoje vyksiantį Carl Orff CARMINA BURANA koncertą. Jo metu bus atliekama C. Orffo (1895-1982) kantata „Carmina Burana“, sukurta pagal Vokietijoje, Benediktbeuerno vienuolyne, rastą XIII a. vagantų poezijos rankraštį. Kūrinyje apdainuojamas žmogaus gyvenimas, jo nepastovumas ir malonumai, aukštinami meilė ir vynas, lengvai pašiepiamos žmogiškosios ydos ir silpnybės. Jo metu pasirodys Kauno valstybinis choras, vadovaujamas (meno vadovas ir vyr. dirigentas Petras Bingelis) bei solistai: Raminta Vaicekauskaitė (sopranas), Mindaugas Zimkus (tenoras), Andrius Apšega (baritonas), Motiejus Bazaras (fortepijonas), Mykolas Bazaras (fortepijonas).

Rupgjūčio 16 d. Pažaislio muzikos festivalio kvietimu į Lietuvą atvyks ir Kauno valstybinėje filharmonijoje koncertuos Europos Sąjungos jaunimo orkestras, pasižymintis užburiančia, įtraukiančia atlikimo maniera, alsuojančia nevaržoma energija ir kolektyviškumo jausmu. Šiuo metu kolektyvo meno vadovas yra iš Rusijos kilęs dirigentas Vasilijus Petrenko, taip pat vadovaujantis Karališkajam Liverpulio ir Oslo filharmonijos orkestrams. Greta orkestro, kuriam koncerto metu diriguos jo meno vadovas, girdėsime išskirtinio talento  solistą –  švedų trombonininką Christianą Lindbergą. Programoje – Carl Nielsen, Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Christian Lindberg, Jean Sibelius kūriniai.

Taip kartu iš arčiau su klasikine muzika kviesime susipažinti ir savo klientus bei partnerius“, – teigia ECOVIS ProventusLaw advokatė Loreta Andziulytė.

Rugpjūčio 19 d. ECOVIS ProventusLaw kartu su festivalio organizatoriais siūlys keliauti į pačią flamenko sielą, pasitelkiant įspūdingą Maise Márquez choreografiją ir žadą atimančią judesių ekspresiją Raudondvario dvare. Ši atlikėja šokti pradėjo vos ketverių, o sulaukusi septyniolikos rankose jau laikė Mursijos konservatorijos diplomą ir kvietimą į flamenko baleto teatrą. Ryškus choreografės talentas bei virtuoziška šokio technika, atsiskleidžiantys originaliuose pasirodymuose, pelnė M. Márquez pasaulinę šlovę. Šiame koncerte ji dalinsis scena su muzikantais, kurių nuopelnams išvardinti reikėtų ne vieno skyriaus. Tačiau viskas paaiškėja vos prisilietus prie instrumentų   jų gyslomis teka flamenkas…

Rugpjūčio 24d. Pažaislio muzikos festivalio klausytojams netikėtumų kupiną programą „Muzikiniai suvenyrai“ parengė novatoriškas kolektyvas Baltic Neopolis Virtuosi, atvykęs iš kaimyninės Lenkijos, Vakarų Pamario vaivadijos sostinės Ščecino. Prieš dvejus metus jis laimėjo prestižinį Lenkijos muzikinis apdovanojimą „Fryderyk“, skirtą už geriausią metų albumą kamerinės muzikos srityje. Kolektyvo nariai – geriausi Lenkijos jaunieji instrumentalistai, savo veiklą plėtojantys tiek šalies, tiek užsienio muzikiniuose projektuose. Kolektyvo repertuaras neapsiriboja kamerinės muzikos aukso fondu, muzikantai noriai eksperimentuoja ir drąsiai neria į naujosios muzikos pasaulį, ieškodami naujų raiškos priemonių bei muzikinių inspiracijų. Daug naujovių kolektyvo veiklos barams suteikia nuolatinis bendradarbiavimas su pripažintais kompozitoriais bei atlikėjais, o jau dvejus metus orkestro meno vadovas yra pasaulinį pripažinimą pelnęs smuikininkas, „Covent Garden“ operos teatro orkestro koncertmeisteris Vasko Vassilevas.

Dvidešimt antrasis Pažaislio muzikos festivalis savo klausytojus pasitinka atsinaujinęs ir internetinėje erdvėje. Nauja, šiuolaikiška internetinė svetainė bus patogi ir mobilaus interneto vartotojams.  „Prieš dvidešimt dvejus metus kurdami šį festivalį siekėme, kad tai būtų demokratiškas muzikos festivalis ir manau, kad mums pavyko! Patogiai ant Pažaislio vienuolyno pievelės įsitaiso tiek garbingo amžiaus senjorai, tiek jaunos šeimos su vietoje nenustygstančiais mažyliais. Stengiamės, kad festivalis būtų prieinamas kuo platesnei publikai“, – apie renginio misiją teigia festivalio sumanytojas ir koordinatorius Justinas Krėpšta.

FREE INITIAL ADVICE NOW!

CONTACT US!

FREE INITIAL ADVICE NOW!
Have a question or need more information?
Send us an e-mail message!


By clicking SEND I also accept your Privacy policy