side-area-logo

Dar viena nauja FinTech įmonė Lietuvoje gavo veiklos licenciją

Dar viena nauja FinTech įmonė Lietuvoje gavo veiklos licenciją

„deVere“ įmonių grupė, valdanti daugiau nei 60 įmonių Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir kitose ES šalyse, taip pat Šveicarijoje, JAV, Australijoje bei Kinijoje, ir turinti daugiau nei 80 000 klientų daugiau nei 100 pasaulio šalių, pradeda teikti finansines paslaugas elektroninių pinigų licencijos apimtyje.

ECOVIS ProventusLaw advokatų kontoros konsultuotai tarptautinei finansų konsultacijų milžinei „deVere Group“, steigiančiai elektroninių pinigų įstaigą „deVere E-Money“, Lietuvos bankas kovo 2 d. išdavė elektroninių pinigų įstaigos licenciją. Įmonė artimiausiu metu Vilniaus biure planuoja įdarbinti apie 10 specialistų, o ateityje šis skaičius gali ženkliai augti.

Biure Vilniuje bendrovė iš pradžių planuoja vykdyti globalias elektroninių pinigų operacijas, taip pat numato išduoti išankstinio apmokėjimo korteles, į kurias lėšas įnešti ir išgryninti bus galima bendrovės partnerių bankomatuose. UAB „deVere E-Money“ ateityje ketina nukreipti klientų Lietuvoje ir užsienyje mokėjimo operacijų eurais srautą per Lietuvos banko valdomą mažmeninių mokėjimų sistemą SEPA MMS.

„deVere Group“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Nigel Green teigia, kad Lietuvą įmonė pirmiausia pasirinko dėl lanksčios teisinės bazės, suteikiančios galimybes finansinių technologijų bendrovėms gauti veiklos licenciją itin greitai. „Be to, pamatėme, kad viskas, ką girdėjome apie Lietuvą ir Vilnių buvo gryna tiesa – tiek Vyriausybės, tiek Lietuvos banko atstovai iš tikrųjų turi į verslo poreikius orientuotą požiūrį“, – tikina „deVere Group“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Nigel Green.

„Išduota elektroninių pinigų įstaigos licencija mūsų klientui reiškia ne tik dar vieno naujo žaidėjo mokėjimų rinkoje atsiradimą ir didesnę konkurenciją mokėjimo paslaugų rinkoje, bet kartu rodo, kad Lietuva, kaip jurisdikcija, yra patraukli užsienio kapitalo įmonėms, ketinančioms teikti paslaugas visoje Europos Sąjungoje“, – teigia ECOVIS ProventusLaw advokatė Inga Karulaitytė-Kvainauskienė.

Advokatų kontora ECOVIS ProventusLaw specializuojasi finansų teisės bei finansinių paslaugų licencijavimo, mokėjimų, elektroninių pinigų, investicijų valdymo teisės srityse. ECOVIS ProventusLaw advokatų kontora jau yra padėjusi gauti licencijas elektroninių mokėjimų įstaigai JAV kilmės įmonei Alternative Payments, kelioms Lietuvoje veikiančioms mokėjimo įstaigoms bei jaučia nuolat augantį susidomėjimą FinTech įmonių steigimu Lietuvoje iš tokių šalių kaip Kinija, Izraelis, Singapūras, Honkongas, Slovakija ir kitų pasaulio šalių.

FREE INITIAL ADVICE NOW!

CONTACT US!

FREE INITIAL ADVICE NOW!
Have a question or need more information?
Send us an e-mail message!


By clicking SEND I also accept your Privacy policy